Jump to content

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

1 hour ago, Micko8 said:

Sa Plamlijem odigrase finale zapadne konferencije:)

 

Da, zbog Plamlija su igrali finale :lol: Ne znam jel bio veća rupa u odbrani ili u napadu

Link to comment

 

Nick DePaula, who tweeted the Lids list, also noted that there are only five Lids stores in Alabama and just one in Montana, which may have affected the numbers. Maybe the people in Alabama just really like the aesthetic of Bibby’s light blue Vancouver Grizzlies jersey too. It is either that or they were inspired by the funny Bibby meme that went viral a few years ago.

Edited by boldrock
Link to comment

Mene zanima kako neki igraci tako propadnu od statusa superstara sa prosekom 25 poena i 10 necega, skokova ili asistencija, do desetodnevnih ugovora ili minornih ucinaka. Kapiram da su povrede kod mnogih ali jebem li ga, ne kod svih. Ovako iz glave bas Kazins, Grifin, donekle Milsap. Ima ih, zaboravio sam sad jos neke primere zadnjih sezona. Ne fazon Dzeremi Lin koji je bio zvezda nesto kratko nego likovi koji godinama dominiraju i onda raspad.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

^^ Kad imas fizicki dominantne igrace i onda im oduzmes fizikalije (zbog povreda ili starosti) oni postanu suv prosek. Malo je njih koji su u stanju da se adaptiraju i transformisu svoju igru, tvoj miljenik je jedan primer recimo, od leteceg coveka je postao spot-up suter, zato je i igrao do 40te.

  • +1 1
Link to comment

Father time undefeated. Slike Barklija koji ne može da da koš, Hakima koji se pati s levatima, Duncan koji se u jednoj (poslednjoj sezoni) naprosto izgubio - nivo atleticizma koji liga podrazumeva neuporediv je sa bilo čime što je iko od nas iskusio, zato se i iščuđavamo.

Link to comment

Jokić nije zahvalan za bilo kakvo predviđanje - ali definitivno nije fizički inferioran, bar ne u svim aspektima igre. Pomenuti big fundamental je nakon povrede 2000. bukvalno promenio način na koji hoda i trči, celu igru bacio na (vanredno dobro) pozicioniranje, pa ga je opet bilo tužno gledati u drugom delu poslednje sezone.

 

Ne znam dal' ste videli za Dirka, izgleda da je bukvalno pitanje da li će u skoroj budućnosti moći normalno da hoda.

 

Sad pogledah listu, i jedini od zvezda koji su u 40+ i dalje ozbiljno doprinosili su Džabar, Stokton i Maloun. Kapiram da bi trebalo da zaveštaju tela nauci.

Link to comment

Embiid i Doncic su dva najbolja igraca u NBA u ovom trenutku, u regularnom delu sezone . Imaju taj dominatorski mentalitet, da svako vece strpaju protivniku 40 poena, islo ih ili ne u sutu   , uvek su agresivni .   Posle njih  je crni grk, on nije prirodan talenat kao sto su Embiid i Doncic, kada je u pitanju kosarkaska vestina ali ima opake fizikalije i taj prodor koji je skoro nezaustavljiv . Jokic mi je tu na deobi izmedju 5 i 10 mesta , steta sto ima taj vojvodjanski mentalitet, da je na primer Nislija , verujem da bi bio  jednak onoj dvojici sto su na vrhu:)

Edited by Micko8
  • Wub 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...