Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

7 minutes ago, Mos said:

Da se slozimo oko toga da je Janis afro-evropljanin i da teramo dalje, sta kazete?

 

Ovo.

 

Ljudi bukvalno izmisle raspravu tamo gde je nema.

Link to comment

Miami nije LA ili NY, ali nije ni mali market. 6 miliona ljudi zive u sirem Miamiju, a 9 miliona u juznoj Floridi, koje Miami marketinski pokriva.

 

Bilo koji grad osim NY, LA, Mijamija, Bostona, San Francisca i Filadelfije nece tako lako privuci super stara, ne samo zbog marketinga, nego zato sto su klubovi i vlasnici klubova u vecim gradovima spremniji da potrose novac na tim i plate porez. I prema tome je lakse da se dodje do titule.

 

Dobri igraci koji nisu superstar level mogu da urade dve stvari. Mogu da se odluce da za manje novce igraju u velikom marketu i budu dio tima koji se bori za titulu, ili da dobiju vece novce u manjem timu. Eno Vlade kao primjera, nakon sto mu je istekao uguvor u Sarlotu, mogao je u dosta klubova ali je izabrao Sacramento i poduplao novce koje je primao u Sarlotu.   

Link to comment
2 minutes ago, nenad said:

 

zasto persiras answeru? 

Ispratio sam samo poslednjih nekoliko postova, ne znam gde je pocelo.

 

Uostalom, mladji sam dosta.

Edited by Milošica
Link to comment
Kansas = OKC
New Mexico = SAS, PHO
 
Miami = Cuba, Dominicana, PR
 
:fantom:
tim u OKC postoji tek par godina. Nuggetsi su davnih dana zapišali te teritorije
To je opštepoznato da Denver ima ubedljivo najbolji strateški položaj kad je reč o tom claimovanju ničije zemlje.

Florida = penzosi koji još uvek navijaju za Knickse i ostale timove iz gradova iz kojih su došli da žive u Boca Del Vista
Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

jebemu sve, mora li svakih sest meseci rasprava sa omiljenim na konto toga koji gradovi su veliko/malo trziste u NBA. 

 

stvarno, zasto se ljudi raspravljaju s njim kad je ocigledno da je neuporedivo bolje upucen?

Link to comment

svi igrači znaju da je statistika neumoljiva i da će kroz nekoliko godina bar pola njih biti bez bjelog dinara u džepu.
Svi oni znaju kako je Allen Iverson obarao rekorde u career earnings i u prodaji patika i prodaji svega, pa na kraju dolazio za crkavicu da igra za Turke protiv Hemofarma.
I svako se nada da neće biti u toj polovini i zato 99% igrača komunikaciju sa svojim agentom svede na "Show me the money"
Sunce, plaže i ostale stvari su samo tiebreaker ako su dve ponude jednake.

Link to comment

 

14 minutes ago, boldrock said:

A Klint Kapela?

 

Alpski angolo-kongoanac.  Nauka je btw dokazalatm da je rasa prakticno drustveni konstrukt, sve je mnogo vise izmesano nego sto se po boji koze moze naslutiti i te podele crn beo zut crven nemaju utemeljenje. Imam ortaka u nju orlinsu crn ko zemlja mislio bi 100% neki kongoanac, kad ona skupa dnk analiza mu nasla 14 % Irske :D ima naravno i dalje najvise te centralnoafricke Bantu genetike, ali 30+ % su belacke haplogrupe il kako se vec to zove

  • +1 1
Link to comment

Ne znam samo zasto je Filadelfija kao grad  privlacna destinacija  , taj grad je raspad,  rupetina , ljudi se bodu u venu  na ulicama bez straha da ce  budu sklonjeni ,   ubijaju se na sve strane tamo, uzas.

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...