Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

2 hours ago, Time Crisis said:

 

Prvo poluvreme je bilo sasvim korektno, vodili su sa 9 na poluvremenu, u drugom su sve živo ispromašivali

Da,  ali je bilo neizbezno da ce pasti u nastavku utakmice   a sebe nije uveo u suterski ritam u prvom poluvremenu  , to mu se cesto dogadja ove sezone, tako je bilo protiv Orlanda, Cikaga, Nju Orleansa itd.  Nece da sutira u prvom poluvremenu, i onda se kasno prikljuci u drugom poluvremenu ili se ispromasuje kao protiv Orlanda. On mora da uspostavi svoju dominaciju  odmah u prvom poluvremenu, igra sa grupom duduka , ne zna se koje veci indijanac, ko vise divlja bez rezona. Tuzno je gledati kako  ne koristi svoj ofanzivni talenat, covek ima jedan od najboljih suteva sa poludistance , ove sezone vidjamo veoma retko da uzima te suteve, on ima kompletnu napadacku igru i nema razloga da za poluvreme uzme samo 4,5 suteva. 

Edited by Micko8
Link to comment
11 minutes ago, Micko8 said:

Da,  ali je bilo neizbezno da ce pasti u nastavku utakmice 

 

Pa nije da su prvo poluvreme šutirali nešto tipa 8/10 pa da će neizbežno pasti, da su uboli 3 trojke od skoro 40 promašaja lagano bi dobili

Link to comment

Pa ne treba  toliko da   sutiraju za tri poena. Imaju dominantnog all around napadaca, pa iskoristi ga treneru, stavi ga u situaciju gde ce da puni , ne treba samo da zida  i da gleda sto pre da se resi lopte i doda loptu za sledeci promasaj saigraca   ,  stavi ga u pick and roll i pop, neka probija svog cuvara licem  prema kosu itd. Kako je odigrao drugo poluvreme protiv Klipersa tako moze da odigra i protiv vecine drugih ekipa u ligi . Jokic ima neki problem u glavi , gde dodje u taj mode gde nece da  sutira, fintira otvorene  suteve  da bi dodao saigracima ,  nece uopste da se cima da postigne kos. Njegov menatlitet mi je skroz cudan . Ne znam ja da sam trener Denvera   ja bi ga lupao sa onom stolicom za savijanje  svaki put kada bi odbio da sutira iz otvorenih situacija, Koliko me samo izludjuje dok gledam Denverove utakmice a znamo da  ume  sve u napadu.

Edited by Micko8
Link to comment
1 minute ago, Micko8 said:

Pa ne treba  toliko da   sutiraju za tri poena. Imaju dominantnog all around napadaca, pa iskoristi ga treneru, stavi ga u situaciju gde ce da puni , ne treba samo da zida  i da gleda sto pre da se resi lopte i doda loptu za sledeci promasaj saigraca   ,  stavi ga u pick and roll i pop, neka probija svog cuvara licem  prema kosu itd. Kako je odigrao drugo poluvreme protiv Klipersa tako moze da odigra i protiv vecine drugih ekipa u ligi . Jokic ima neki problem u glavi , gde dodje u taj mode gde nece da  sutira, fintira otvorene  suteve  da bi dodao saigracima ,  nece uopste da se cima da postigne kos. Njegov menatlitet mi je skroz cudan . Ne znam ja da sam trener Denvera   ja bi ga lupao sa onom stolicom za savijanje  svaki put kada bi odbio da sutira iz otvorenih situacija, Koliko me izludjuje dok gledam Denverove utakmice a znamo da ume sve u napadu.

 

 

Link to comment

Jokic ga  je  demantovao i rekao da se dobro oseca a nije prvi put da imaju poprecne stavove . Nije da guli neku ekstremnu minutazu svako vece, eno Lebron igra mnogo vise a skoro je napunio 40 banki a Jokic je u svom prajmu sada . Niti je izlozen nekom velikom pritisku igra za klub koji nije medijski mnogo  forsiran, mala sredina , ne znam zasto  bi bio mentalno iscrpljen:happy:

Edited by Micko8
Link to comment

Upravo vas dvojicu "genijalaca" administracija treba da  koriguje, posto komentarisete mene umesto da pisete  o NBA ligi . Nista nisam "trolovao"  to su moja zapazanja vezana za Denver i Jokica  koja su manje vise tacana, posto intezivno pratim Denverove utakmice , a i da namerno "kenjam po Jokicu  to je moj izbor , dobijao je i pohvale kada  je igrao dobro  a treba da se i  kritikuje kada igra lose kao u prethodnih 4,5 utakmica, ipak je on kandidat za nagradu MVP-ija lige ali nije na tom nivou trenutno, siju ga  Embiid,Morant i Giannis.

Edited by Micko8
Link to comment

Meni je fascinantno lozenje na njegov licni ucinak i pogotovo na Denver kao pretendenta na prsten jer imaju njega, a nema veze sto su ostali u rangu prosecne evroligaske ekipe.

Lozenje na Jokaru >>> lozenje na teniskog GOAT-a Djokaru

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Micko8 said:

Jokic ga  je  demantovao i rekao da se dobro oseca a nije prvi put da imaju poprecne stavove . Nije da guli neku ekstremnu minutazu svako vece, eno Lebron igra mnogo vise a skoro je napunio 40 banki a Jokic je u svom prajmu sada . Niti je izlozen nekom velikom pritisku igra za klub koji nije medijski mnogo  forsiran, mala sredina , ne znam zasto  bi bio mentalno iscrpljen:happy:

 

Mora da igra istorijski jednu od najboljih sezona samo da ne bi bili u playin-u, stvarno ne znam zašto bi bio mentalno iscrpljen :ajde: To što je šutirao 10x za tri iako nije nešto ubacivao dovoljno govori

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...