Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Jokic je najodgovorniji za ovaj poraz. Covek odbija da sutira u prvom poluvremenu vec 5,6 utakmica. Veceras je  u prvom poluvremenu  imao na sebi Grant Williamsa u 6,7 situacija  , igraca koji je od njega nizi desetak cm, umesto da ga unsese u kos ili da sutira preko njega , on  deli neka bezvezna dodavanja a nisu ga bas mnogo ni udvajali . Sam sebe uvede u kontra ritam  i onda pokusava  da  svoju pasivsnost iz prvog poluvremena  koriguje u drugom poluvremenu, to mu je uspelo protiv Klipersa ali na mnogim utakmicama ove sezone nije i gubili su meceve, On treba da uzme najmanje  desetak suteva u prvom poluvremenu , sa njim se moze odigrati svaka kombinacija u napadu , najbolji je suter u ekipi , ima najmeksu ruku . Sam sebe prozove na konferenciji za stampu kako treba da sutira vise  i onda nastavi isto  na sledecoj utakmici . Mada sutra ocekujem da divlja i da ima lose procente, desavalo mu je se i to posle ovakvih mentalnih epizoda gde nece da sutira u seriji utakmica , secam se utakmice protiv Hawksa pre dve,tri sezone gde je bio grozan, bas je silio i imao je najgore procente na jednoj utakmici te sezone . Drago mi je ako je prozvao Bartona, on ga u 90% situacija preskace, ili sam divlja ili doda nekom drugom saigracu iako je Jokic otkriven, to mi bas upada u oci a isto je  poceo i  Gordon, kada vidim Gordona kako prenosi loptu i ide odmah da zida, dodje mi da povracam:puke:

Edited by Micko8
Link to comment

I’ll never forget when he fractured his leg in 2019, and he was stuck on the couch, I’d always be FaceTiming him to make sure he was cool. But then one day I decided to stop by his place, and when I came in all I heard was gibberish coming from the TV room, and he flipped the channel to SportsCenter or something. And I was like, “Bro, don’t mind me. It’s your house. Let’s watch whatever you normally watch.” 

He’s like, “You sure you want to watch what I watch?” 

I’m like, “Yeah, why not?” 

And that’s when I got introduced to Bosnian television. And we’re not talking subtitles here. This was the pure uncut internet livestream straight from Bosnia. There was a lot going on, man. I want to call it like a soap opera, but it was also kind of like a comedy? There was a handyman, and he was pursuing a young woman, and that seemed to be the main plot point, but then they’d flip it and do all sorts of crazy bits. 

Link to comment

Fenomenalan tekst. Na granici suza u jednom trenutku.

 

Ako je CJ sam ovo pisao - :smiley_hail:

Prilično neočekivano od jednog profi sportiste. Na stranu emocije, odlično konstruisan tekst.

Edited by Svarog
Link to comment
9 hours ago, Micko8 said:

Jokic je najodgovorniji za ovaj poraz. Covek odbija da sutira u prvom poluvremenu vec 5,6 utakmica. Veceras je  u prvom poluvremenu  imao na sebi Grant Williamsa u 6,7 situacija  , igraca koji je od njega nizi desetak cm, umesto da ga unsese u kos ili da sutira preko njega , on  deli neka bezvezna dodavanja a nisu ga bas mnogo ni udvajali .

 

Prvo poluvreme je bilo sasvim korektno, vodili su sa 9 na poluvremenu, u drugom su sve živo ispromašivali

Link to comment
24 minutes ago, Mos said:

Nadam se da ste se odmorili i da ste spremni za jos jednu noc ocajne kosarke i dodatne frustracije :D

Nego sta, ocekujem da Barton uzme nekih 20+ suteva bez pasa ka Jokicu :D

  • Haha 1
Link to comment
47 minutes ago, Time Crisis said:

 

Prvo poluvreme je bilo sasvim korektno, vodili su sa 9 na poluvremenu, u drugom su sve živo ispromašivali

 

Izgubili su gomilu lopti, plus se nisu još više odlepili s obzirom na loše šutersko veče Bostona.

 

21 minutes ago, Mos said:

Nadam se da ste se odmorili i da ste spremni za jos jednu noc ocajne kosarke i dodatne frustracije :D

 

Mene glava boli, ali nisam siguran da li i za to mogu da okrivim Jokića.:sleep:

 

Meloun kukao na konferenciji kako su ih nadskočili (valjda 8 (osam) ofanzivnih skokova više) a drži Bugija na klupi, koji bi osim što bi sprečio toliko ofanzivnih skokova, verovatno dobio par faulova čime bi učinio Bostonovu odbranu na Jokiću u četvrtoj manje agresivnom (Boston igrao sa osam igrača, valjda ih je troje imalo po 4 lične).

 

 

  • +1 1
Link to comment

Valjda ce uspeti da zadrze poziciju i ne upadnu u play-in. A ako se Dzamal vrati do PO u iole korektnu formu, onda se mozda i nadati necemu. Jokicu se u doigravanju vrlo retko desavaju partije da nije agresivan.

Link to comment

Ne znam , Jokic je uglavnom agresivan  u plej of-u  i brojke su mu uvek bolje nego u regularnom delu sezone . Osim one serije sa Lejkersima gde su ga  sudije unistile pa je veci deo serije proveo na klupi. On mora sada da vuce i da bude agresivan, Minnesota im dise sa ledjima   i mislim da su kvalitetnija ekipa od Denvera trenutno  , imaju dublji roster samo sto su neiskusni.

Edited by Micko8
Link to comment
21 minutes ago, 1n54jd3r said:

Valjda ce uspeti da zadrze poziciju i ne upadnu u play-in. A ako se Dzamal vrati do PO u iole korektnu formu, onda se mozda i nadati necemu. Jokicu se u doigravanju vrlo retko desavaju partije da nije agresivan.

 

Ja posle ovog danas sve manje verujem da mogu da izbegnu play-in. Bukvalno gube utakmice koje im se daju na tacni. Nema ni Toronto u svom nizu pobede protiv ne znam kakvih protivnika, ali jeste ozbiljniji i niz, i sam tim od onakvog Bostona. Bliža mi je neka varijanta iz 2018-e, završiće u play-inu gde će da izgube utakmicu za plejof.

 

edit: osim ako se ne vrati Džamal ili MPJ, dovoljno da budu na 60% za početak

Edited by boldrock
Link to comment
11 hours ago, Time Crisis said:

 

Košarka je timski sport ako si možda zaboravio :lol:

Jeste ali on ga preteruje cesto  , ima otvorene suteve, igru jedan na jedan protiv nizih igraca a on salje  dodavanja kroz  tri para ruku, zato je i nakupio osam izugbljenih lopti u prvom poluvremenu. Mogao je da ima 15-do 20 poena na poluvremenu  plus osam asistencija, umesto  8 poena, 8 asistencija , 10 skokova i osam izgubljenih lopti i imali bi jos vecu razliku u svoju korist na poluvremenu .

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...