Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Bones bi bio duplo bolji kad bi malo usporio i vise pratio igru. Ima vrhunsku pracku.

 

Ne znam zasto mu ovo Campazzo nije poceo, nidje veze.

Edited by Mos
Link to comment

Jokic 8 izgubljenih lopti na poluvremenu , gde je pokusavao neka bezvezna dodavanja a mogao je lako da poentira, opet fintira i trza kao da je na pecanju umesto da sutira, ume da bude neverovatna budala , pogotovo u poslednje vreme.

Edited by Micko8
Link to comment

Facu ima solidno šutersko veče i najbolji je strelac Denvera.

 

Meni ovaj Boston deluje kao gomila neinteligentnih košarkaša. Imali su 5-6 minuta protiv nebulozno niske i slabe postave, nekoliko laganih kucanja i polaganja u reketu, ali su i pored toga nastavili da šutiraju trojke koje ih nešto ne idu večeras. Mogli su da naprave solidnu razliku do Jokićevog ulaska.

 

6 minutes ago, Micko8 said:

Jokic 8 izgubljenih lopti , gde je pokusavao neka bezvezna dodavanja a mogao je lako da poentira, opet fintira i trza kao da je na pecanju umesto da sutira, ume da bude neverovatna budala.

 

Čovek igra na 70%, mislima je negde drugde.

Edited by boldrock
Link to comment
2 minutes ago, Mos said:

Crko je Debeli, Horford i Williams su ga solidno izjahali. Sad kreću frljoke i teturanje, a nije ni pola 3/4. Mučno za gledanje.

Mnogo mi je zao da gledam ovo mucenje.

 

Saljem mu energiju da izgura. Posalji mu i ti.

Edited by Milošica
  • Haha 1
Link to comment

Fina strvinica je ovaj Williams. Navalis mu tako jednog na kičmu, pa još ako imaš jednog Smarta da ga nervira i da mu krade pasove, super recept. Mrvu je bolji u glavi, ali kad mu se otkači daska nerviranja - to je manje više kraj.

Link to comment
19 minutes ago, Mos said:

Crko je Debeli, Horford i Williams su ga solidno izjahali. Sad kreću frljoke i teturanje, a nije ni pola 3/4. Mučno za gledanje.

 

Čovek gubi lopte od prvog minuta. Jeste dobra odbrana Bostona na Jokiću, ali nema ovo veze sa Horfordom i Vilijamsom. Pre bih rekao da troluje Melouna i njegovu "Jokic treba da ima 20 šuteva" izjavu.

 

Prestao sam da se nerviram, sada je stvarno cirkus od utakmice, kada se Derik Vajt odbio od Forbsa  i onda sa poda krenuo da maše rukama, da mu ukrade loptu il' šta. :D

 

Forbs lupio bananu Vilijamsu, pre toga Grina iz reketa izgurao najniži igrač Bostona.

Edited by boldrock
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...