Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

14 hours ago, Micko8 said:

  Hajde mozda se nisam dobro izrazio,  poslednje  tri utakmice je odigrao veoma lose , a onaj poraz protiv Minesote ih moze bas skupo kostati na kraju . Inace ocekujem da padnu na sedmo mesto  u Petak , mislim da ih cekaju dva laka poraza u sledece dve utakmice , osim ako Jokic  odluci da  dominira  kako ume, kada  to zeli ali sumnjam da ce se to desiti.

 

Minesota je izgubila od Sakramenta, sada ima skor 29-26, u petak (subotu ujutru) igraju sa Bulsima, tako da je Denver (30-24) miran u petak, a možda i nakon Toronta zadrže šesto mesto.

Link to comment
1 hour ago, J.R. Cash said:

:stavlja kafu i pusta Lakers spejsove:

 

 

 

Slušam podcast fanova Sakramenta, Sabonis novi Isus, nema više tenkovanja, lopta se kreće, promenila se atmosfera na bolje, idu u plej-in, a odatle u plejof, ako dođe Kolins nebo je granica...:huh:

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, boldrock said:

 

Slušam podcast fanova Sakramenta, Sabonis novi Isus, nema više tenkovanja, lopta se kreće, promenila se atmosfera na bolje, idu u plej-in, a odatle u plejof, ako dođe Kolins nebo je granica...:huh:

 

ala ti i imas vreeemenaaa... :D

Link to comment
3 hours ago, Time Crisis said:

Sabonis je odličan i praktično tek ulazi u najbolje godine

To je tacno. Odavno takvog igraca nisu imali. E sad sto je dato to sto je dato..

Link to comment
10 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

E sad sto je dato to sto je dato..

 

Opredelili su se za "sell high", što je sasvim legitimno, sad ako jednog dana stvarno postane CP3 2.0 kao što neki misle to će biti priličan fail, ali nisam baš nešto ubeđen

Link to comment

Meni je zalicio na CP3 posle 3 odgledane utakmice, dok to jos niko nije pominjao..

 

Kad bi zavaljali Baglija, Lena, nekog od ovog dvojca iz Indijane plus neki pik (druge runde pozeljno) za Jeramija G recimo.. Valjda je i Holms dostupan..

 

Do kad je dedlajn po nasem vremenu?

Link to comment

Pa izgubiće na dugoročnom planu jer traži 220 miliona na leto. Jedino mi čudno da Embiidu ovo odgovara. Ajde kontam mogu da se zalete ovaj plejof na titulu i da se nadaju nekom samoubistvu Milvokija, ali ovo je baš ono propast dugoročno da bi se Morey igrao menadžerisanja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...