Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

5 hours ago, Micko8 said:

  Hajde mozda se nisam dobro izrazio,  poslednje  tri utakmice je odigrao veoma lose , a onaj poraz protiv Minesote ih moze bas skupo kostati na kraju . Inace ocekujem da padnu na sedmo mesto  u Petak , mislim da ih cekaju dva laka poraza u sledece dve utakmice , osim ako Jokic  odluci da  dominira  kako ume, kada  to zeli ali sumnjam da ce se to desiti.

 

Aha, u pravu si, nisi se dobro izrazio. Tamo si sve pogrešio, al ovde si sve u pravu... 

Link to comment
4 hours ago, MiddleClass said:

 

Hm, posle onog udarca se ledja brat mu je zavrsio sezonu.

Quote

 Markieff Morris wants to return to play but Heat reportedly “uneasy” about clearing him

 

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

Aha, u pravu si, nisi se dobro izrazio. Tamo si sve pogrešio, al ovde si sve u pravu... 

Jedina parva dominantna partija u Januaru mesecu  mu je bila ona  protiv Klipersa, koja mu je drzala  poenterski prosek , odigra na momenete agresivno  jednu i po cetvrtinu i to je to, ostatak je  neko fintiranje i pustanje da divljaju Barton i drugari, sto je Denver kostalo dosta utakmica ove sezone ( onako brzo  iz glave , Orlando,Cikago,New Orleans,Minnesota) . On kao  jedina zvezda u ekipi treba da trpa kao Embiid , on to moze kada hoce a ne da uzima ,sut ili dva u  prvoj cetvrtini ili 3,4 suta za poluvreme. To je za mene alibi kosarka.

Edited by Micko8
Link to comment

Nosioc MVP naslova iz prosle sezone i ponovni kandidat za MVP u ovoj sezoni igra alibi kosarku? Sto bi trebao vise napraviti da nije alibi kosarka? Zabijati 37 umjesto 27 i hvatati 24 skoka umjesto 14?  

Link to comment

Jokara je mnogo toga uradio dobrog u NBA ali sakaćenje ove gnjide smrdljive iz klipa je u samom vrhu dostignuća. 

Meni je, iskreno, neverovatno da takvi ljudi postoje. 

Link to comment
9 hours ago, MiddleClass said:

 

Hm, posle onog udarca se ledja brat mu je zavrsio sezonu.

 

Jeste ga Jokić udario, ali je takođe dugo vukao povredu vrata.

 

Inače, gledao skoro intervju sa Bounsom, i njemu su takođe lekari (kao i MPJ-u) rekli da neće više moći da igra košarku, nakon što je kao 17-godišnjak skočio sa trećeg sprata kuće u požaru. Tim Koneli i njegovi rulet pikovi.:sleep:

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...