Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

15 minutes ago, Calavera said:

 

keon je trejdovan na najsvežijem draftu i to kao projekat, može od njega svašta da bude. za murphyja ne znam je li bio u opticaju, ali naw je svakako još daleko od busta. za roca i norma verujem da ti znaš bolje od mene, ali zar ovaj prvi nije bio očajan ove sezone a drugi uzimao mesto nadolazećem simonsu? a i ako već tenkuju do kraja sezone, nije baš da nema smisla da ih se ratosiljaju odmah umesto na leto. ne znam, meni je ovo okej primer brzinskog rebuildinga.

 

kangzi, jebote. jesmo mi sigurni da je vlade draftovao bagleya, a ne vivek? kako godine prolaze... :dry:

 

Niko nije uzimao mesto Simonsu, momak ima neogranicene minute i ovlascenja od sredine decembra, pogotovo otkad je Dame out. RoCo je bio grozan na pocetku sezone, pre svega je imao los pristup do pre nekih mesec dana, ali daleko od toga da ne bi cucnuo nekom kontenderu. Ugovor mu istice i nije nikakav teret, pre bih ga zadrzao nego trejdovao za ovo sto su dobili od Klipersa. Slicno je i sa Normom, njegov ugovor je pozitivan aset i morao je tu da se uzme pik prve runde. Taj trejd sedam dana pre deadlinea nije imao nikakvog smisla, a posle danasnjeg, ima jos manje.

 

Nisam odusevljen potencijalom Johnsona i NAW, pogotovo ne verujem da mogu ista da pomognu u situaciji u kojoj Dame ostaje, al ajde da vidimo. Vrlo je moguce da najmanje jedan od njih dvojice nece poceti sledecu sezonu u Portlandu.

Link to comment

:frust::frust::frust:

 

Da je samo nekako umesto Halija otisao Fox stetocina slavio bih, ovako su dali jedinog momka zbog kog sam ih i dalje nekako gledao 

 

 

Link to comment
1 hour ago, J.R. Cash said:

Niko nije uzimao mesto Simonsu, momak ima neogranicene minute i ovlascenja od sredine decembra, pogotovo otkad je Dame out. RoCo je bio grozan na pocetku sezone, pre svega je imao los pristup do pre nekih mesec dana, ali daleko od toga da ne bi cucnuo nekom kontenderu. Ugovor mu istice i nije nikakav teret, pre bih ga zadrzao nego trejdovao za ovo sto su dobili od Klipersa. Slicno je i sa Normom, njegov ugovor je pozitivan aset i morao je tu da se uzme pik prve runde. Taj trejd sedam dana pre deadlinea nije imao nikakvog smisla, a posle danasnjeg, ima jos manje.

 

Nisam odusevljen potencijalom Johnsona i NAW, pogotovo ne verujem da mogu ista da pomognu u situaciji u kojoj Dame ostaje, al ajde da vidimo. Vrlo je moguce da najmanje jedan od njih dvojice nece poceti sledecu sezonu u Portlandu.

 

više sam mislio da sad imaju para da produže simonsa, čujem da im je to bio prioritet.

 

ne mislim ni ja da keon i naw sigurno ostaju, ja sve ovo pričam iz rebuilding perspektive gde su njih dvojica dovoljno poželjni asseti da ih trejduju za neko veće ime. sumnjam da lillard ima strpljenja da ih čeka da odrastu, cela poenta ove akcije je valjda da mu se na brzinu sklepa novi a konkurentan tim.

Link to comment
1 hour ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

:frust::frust::frust:

 

Da je samo nekako umesto Halija otisao Fox stetocina slavio bih, ovako su dali jedinog momka zbog kog sam ih i dalje nekako gledao 

 

 

 

Haliburton prošle godine imao 13 pts, a u drugoj sezoni skočio do celih 14.3

uz 4-5 minuta više skoro nikakav pomak u sophomore u odnosu na rookie sezonu.

svaki analytics moneyball nerd će ti reći da to uopšte nije dobro za biznis i da što pre treba da se uradi sell high. dok i ostatak lige nije skontao da je dečkonja lupio u plafon. :fantom:

 

 

Link to comment
40 minutes ago, omiljeni said:

 

Haliburton prošle godine imao 13 pts, a u drugoj sezoni skočio do celih 14.3

uz 4-5 minuta više skoro nikakav pomak u sophomore u odnosu na rookie sezonu.

svaki analytics moneyball nerd će ti reći da to uopšte nije dobro za biznis i da što pre treba da se uradi sell high. dok i ostatak lige nije skontao da je dečkonja lupio u plafon. :fantom:

 

 

Covjek ima 7.5 asista, 2 ukradene i jedan blok po utakmici,  trice suta 41% a split mu je 41/55/85. Star 21 godinu i na rooki ugovoru. Relativno slicna statistika kao CP3. Jes, jako lose za business.

Link to comment

Ovu tragedikomediju sa Westbrookom i Lakersima vise nije zabavno ni gledati. Tuzno, da nemoze biti tuznije  Mozes mu vidjeti dusu kako mu izlazi iz tjela kad god primi loptu. Covjek nam umire pred ocima. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...