Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Just now, Calavera said:

dokazano nije dobar par s lillardom

 

Tja..

 

Just now, Calavera said:

dobar je ovo posao

 

Meh.

 

NAW ima 23 godine i ne razvija se u dobrom smeru uopste. Keon nije mogao da se izbori za neke minute ni desetkovanim Klipersima. Mozda je Chauncey bas ono sto im treba, ali dugacak je to stap. Ovaj trejd oko CJ-a je recimo ok, neutralan. Mnogo bolje bi bilo da su umesto NWA pokupili Muprhyja kad vec nisu mogli Herba, ali ajde. RoCo i Norm nisu negativni aseti i uopste nije bilo hitno da se trejduju, nema sanse da nije moglo nista bolje da se izvuce za njih.

Link to comment
34 minutes ago, Calavera said:

 

nešto su morali da urade, cela liga je znala da je ova ekipa oko lillarda odsvirala svoje. u tim okolnostima, ovo je dobar ulov. naw i keon su i dalje talenti, ovaj pik od pelicansa im verovatno daje još jednog igrača u lutriji, rešili su se cj-a koji uzima 30 miliona godišnje i dokazano nije dobar par s lillardom... dobar je ovo posao.

 

To su svi znali još pre 2 ili 3 godine

Link to comment
3 minutes ago, omiljeni said:

a što ne valja ovo za Kingse? Sabonis je 26y dvostruki all-star

top15 igrač u onim grafikonima sa glavudžama igrača :cool:

 

Meni je ovo isto sasvim ok trejd

Link to comment

Upravo to, dali super igraca koji ima visok plafon i koji je jos dve sezone na ruki ugovoru za mediokritete i zadrzali Foxa koji stagnira i sutira sve losije i losije. 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, J.R. Cash said:

Meh.

 

NAW ima 23 godine i ne razvija se u dobrom smeru uopste. Keon nije mogao da se izbori za neke minute ni desetkovanim Klipersima. Mozda je Chauncey bas ono sto im treba, ali dugacak je to stap. Ovaj trejd oko CJ-a je recimo ok, neutralan. Mnogo bolje bi bilo da su umesto NWA pokupili Muprhyja kad vec nisu mogli Herba, ali ajde. RoCo i Norm nisu negativni aseti i uopste nije bilo hitno da se trejduju, nema sanse da nije moglo nista bolje da se izvuce za njih.

 

keon je trejdovan na najsvežijem draftu i to kao projekat, može od njega svašta da bude. za murphyja ne znam je li bio u opticaju, ali naw je svakako još daleko od busta. za roca i norma verujem da ti znaš bolje od mene, ali zar ovaj prvi nije bio očajan ove sezone a drugi uzimao mesto nadolazećem simonsu? a i ako već tenkuju do kraja sezone, nije baš da nema smisla da ih se ratosiljaju odmah umesto na leto. ne znam, meni je ovo okej primer brzinskog rebuildinga.

 

kangzi, jebote. jesmo mi sigurni da je vlade draftovao bagleya, a ne vivek? kako godine prolaze... :dry:

Link to comment
15 minutes ago, Mos said:

Da su dali Foxa umesto Haliburtona, e to bi vec bilo odlicno.

 

8 minutes ago, MangupIzCivilstva said:

Upravo to, dali super igraca koji ima visok plafon i koji je jos dve sezone na ruki ugovoru za mediokritete i zadrzali Foxa koji stagnira i sutira sve losije i losije. 

 

Pa najjace da daju Foxa, Hilda, krticu, slepog babuna i gomilu smecja i da Indiana to prihvati. Morali su nesto vredno da udele, samo oslobadjanje od Badi Hilda im je dobar korak unapred.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...