Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Jeibga, ocekivano, ali ipak je kraj nedorecene ere. Pogodilo me je vise nego sto sam ocekivao.

 

Jos je pripravnik na mestu GM-a sve sto vredi dao na rasprodaju, ispod vrednosti i sad treba da proda Dameu neki retool bez dovoljno aseta. Najpostenije je da sve razjebu do kraja i trejduju Damea u tim po njegovoj zelji.

  • +1 1
Link to comment

 

meni je ovo okej za oba tima. portland kasni s trejdovanjem si džeja, ali s obzirom da su morali da naprave ozbiljne promene u timu, ovo i nije toliko loše.

Link to comment
1 hour ago, Calavera said:

ma neće, ovo je upravo ono što su mu obećali, novi tim oko njega. enivej, portland ubacio i nancea:

 

 

Novi tim više deluje spreman za tankovanje nego za plejof, osim ako ne ubodu nekog all star-a na leto

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, Time Crisis said:

 

Novi tim više deluje spreman za tankovanje nego za plejof, osim ako ne ubodu nekog all star-a na leto

 

mislim da je to bila i poenta, tankuju ove sezone da zadrže svoj pik (lottery-protected), oslobode cap space, usput skupe još par asseta i sledeće sezone probaju s novim timom oko lillarda. ne bi me čudilo da do dedlajna vidimo još malo rebuildinga, znam da su njuškali oko jeramyja granta.

Link to comment
2 minutes ago, Calavera said:

 

mislim da je to bila i poenta, tankuju ove sezone da zadrže svoj pik (lottery-protected), oslobode cap space, usput skupe još par asseta i sledeće sezone probaju s novim timom oko lillarda. ne bi me čudilo da do dedlajna vidimo još malo rebuildinga, znam da su njuškali oko jeramyja granta.

 

Nisam mislio na ovu sezonu, ako ne zabodu neko veće ime preko leta, i sledeću mogu da tankuju

Link to comment
9 minutes ago, Time Crisis said:

 

Nisam mislio na ovu sezonu, ako ne zabodu neko veće ime preko leta, i sledeću mogu da tankuju

 

nešto su morali da urade, cela liga je znala da je ova ekipa oko lillarda odsvirala svoje. u tim okolnostima, ovo je dobar ulov. naw i keon su i dalje talenti, ovaj pik od pelicansa im verovatno daje još jednog igrača u lutriji, rešili su se cj-a koji uzima 30 miliona godišnje i dokazano nije dobar par s lillardom... dobar je ovo posao.

Edited by Calavera
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...