Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Posle svake LAL utakmice mi iskaču Vestbrukovi biseri na YT.  Pa to kao da su nekog iz publike pozvali da igra. To su potezi i odluke nekoga ko u životu nije trenirao košarku a kamoli bio mvp. 

Edited by Bane_V
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Djuro said:

stvarno igra ko neka uvredjena princeza.

 

Ne igra kao uvredjena princeza, igra lose.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
18 hours ago, boldrock said:

Prebiće ih Bugi sve, od sudija do saigrača. Melounovo lice očajnika ne uliva poverenje.

 

Koliko znači Kazins na jednoj nozi u reketu, skoro više nego zdrav Jokić. Jedino što će da napravi šestu do treće četvrtine.

 

:isuse: Barton namerno preskace Jokica u svakoj mogucoj situaciji  u napadu a i Gordon je to poceo da radi , a i sam   Jokic je kriv za to, neka fintira otvorene suteve do besvesti :rolleyes:

Edited by Micko8
Link to comment

Bogdan Bogdanovic nikada i nije igrao dobro i konstantno u NBA, obicno su to dve, tri dobre utakmice i onda ga nema na  sledecih deset.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

phoenix i na istoku chicago. najlepsa kosarka.

denver gledam zbog jokica.

charlotte i cleveland fino igraju.

 

 

Edited by bradilko
  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

phoenix i na istoku chicago. najlepsa kosarka.

denver gledam zbog jokica.

charlotte i cleveland fino igraju.

 

 

Otprilike ovo.

 

Plus Memfis. Ne toliko lepota koliko energija.

  • +1 2
Link to comment

Mnogo jaka priča da Harden traži trejd jer nije potpisao da sam drži na ledjima Netse, pa hoće u Filu gde se valjda Embiid neće povrediti nikad i neće opet nositi sam 76erse. Onda ćemo opet trejd, plaky.

 

Pa najbolje da uvedu razmenu igrača kao sličica, nema tapki, ali možeš istog igrača da menjaš dvaput po sezoni i može da igra za minimum 5 timova u godinu dana. Može i vraćke ako mu se saigrač u novom timu povredi.

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...