Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Pored klinike u trećoj, meni je utisak utakmice ona banana Bartona koji se vratio nakon izgubljene lopte. Potpuno drugačiji pristup u odnosu na Nju Orleans.

 

Minesota pored Denvera ima najlakši raspored. Mogli bi skupo da ih koštaju porazi od NO, oslabljene Jute i onog benčovanja protiv Oklahome.

Link to comment
17 minutes ago, boldrock said:

Minesota pored Denvera ima najlakši raspored. Mogli bi skupo da ih koštaju porazi od NO, oslabljene Jute i onog benčovanja protiv Oklahome.

 

Da, baš nisu morali, mada možda ih izvadi to što Dalas npr. ima prilično brutalan raspored, 2x Klipersi pa 2x Golden State, 3x Juta i 2x Minesota, neko mora tu da izgubi i malo potone

Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

Zbog ovakvih utakmica se potežu komentari "Ma NBA je cirkus, samo evropska košarka"

 

Nema čoveka na svetu koji može da me ubedi da Kampaco nema minute u onoj utakmici. Ovo jeste cirkus. Kakvi se putevi uzimaju.. 

Edited by theanswer
Link to comment
1 hour ago, Djolle said:

Denver utego odbranu u trećoj. Nije više "NBA cirkus"...

 

Nije ništa Denver utego nažalost nego su ovi šutirali 12/24 prvo poluvreme za 3. 

 

 

Link to comment
5 minutes ago, theanswer said:

 

Nije ništa Denver utego nažalost nego su ovi šutirali 12/24 prvo poluvreme za 3. 

 

 

 

Najbolje da će Grifin celu utakmicu da šutira 5/6, moralo je prestati u nekom trenutku, do tada je ulazilo sve što su bacili

Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

 

Nije ništa Denver utego nažalost nego su ovi šutirali 12/24 prvo poluvreme za 3. 

 

 

 

Jesu lošije Netsi šutirali, ali mislim da su ipak imali manje otvorenih šuteva u drugom i Denver jeste igrao agresivnije u odbrani, skoro sve skokove uzeo ispod svog koša.

 

A i Grifin je samo jednom šutnuo za tri u drugom :)

Link to comment
 
Jesu lošije Netsi šutirali, ali mislim da su ipak imali manje otvorenih šuteva u drugom i Denver jeste igrao agresivnije u odbrani, skoro sve skokove uzeo ispod svog koša.
 
A i Grifin je samo jednom šutnuo za tri u drugom [emoji4]
Jokić nije čuvao Griffina u drugom već Johnsona/Sharpa, plus bili su agresivniji i bolje kontrolisali skok. Razlika 75:29 u primljenim poenima u dva poluvremena nije samo do šuta Bruklina.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Kako ga je navukao Jang. Dalas tri faula za 90 sekundi. Uh, kako bih voleo da opet gledam Atlantu u plejofu.

 

21 minutes ago, Djolle said:

Jokić nije čuvao Griffina u drugom već Johnsona/Sharpa, plus bili su agresivniji i bolje kontrolisali skok. Razlika 75:29 u primljenim poenima u dva poluvremena nije samo do šuta Bruklina.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

 

Meloun posle utakmice rekao da je glavna promena bila stavljanje Grina/Gordona na Grifina. :D

 

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...