Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Full trade: Indiana sends Caris LeVert and a 2022 second-round pick via Miami to Cleveland for Ricky Rubio, lottery-protected 2022 first-round pick, 2022 second-round pick via Houston and a 2027 second-round pick via Utah, per sources.

  • +1 1
Link to comment
Just now, 1n54jd3r said:

Sto neko rece, Jokic je najbolji igrac u NBA sa najgorim saigracima u ligi. I opet ce da presedi cetvrtu a fali mu jedn asistencija za TD.

 

Ja mislim da će ga vratiti Meloun kad spadne ispod 10 razlike prednost, jedno 7 minuta pre kraja.

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, 1n54jd3r said:

lepo si to predvideo :D

 

Kao da ih je pojavljivanje Jokica motivisalo da ga nateraju da odsedi na klupi za sudije i ipak uđe na +15-16. Meni je inače bezbeze ulaženje zbog trip-dabla, ali ovde je postojala opasnost da ih spuste na jednocifrenu razliku.

Link to comment

Stvarno steta sto je Kajri karakterno i kao osoba cudak. Pretalentovan je i milina ga je gledati. Poetry in motion. Opusteno je mogao da bude medju velikanima.

  • +1 7
Link to comment
2 minutes ago, boldrock said:

 

Kao da ih je pojavljivanje Jokica motivisalo da ga nateraju da odsedi na klupi za sudije i ipak uđe na +15-16. Meni je inače bezbeze ulaženje zbog trip-dabla, ali ovde je postojala opasnost da ih spuste na jednocifrenu razliku.

I meni je bezveze to jurenje TD. Having said that, Jokic je poslednji na svetu koji juri statistiku i kome je to bitno. A i verovatno je rekorder u propustanju TD za jedan asist ili skok. Takve situacije vec imaju svoj naziv - Sombor double :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...