Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

11 minutes ago, Weenie Pooh said:

@Lancia jel počinje Suarez večeras? Takođe, da li u Atletiku izvodi slobodnjake i zašto ne?

Sumnjam da ce poceti mec, bice to verovatno bunker sa Grizmanom i Karaskom ili Feliksom napred, sto se slobodnjaka tice, mislim da ih Suarez izvodi samo kad su blizu kaznenog prostora, u suprotnom Koke ili De Paul. Kakogod, ne znam dal je iko od 4 vodeca kluba u Spaniji dao gol iz slobodnog udarca ove godine.

Mene licno cudi sto Feliksa nisam video da se oproba.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, Lancia said:

Kakogod, ne znam dal je iko od 4 vodeca kluba u Spaniji dao gol iz slobodnog udarca ove godine.

 

A što, naopako? Zar se u Španiji gol iz slobodnjaka računa kao 0.5 pa ni ne pokušavaju?

 

Meni je BTW Griezmann kao najistureniji isti kurac kao kad stave Salaha na CF. Može da odradi posao, ali realno gubi vreme tu.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

A što, naopako? Zar se u Španiji gol iz slobodnjaka računa kao 0.5 pa ni ne pokušavaju?

Bice da je i poboljsan rad sa zivim zidom, poslednji put sam cak video dva igraca iza zida u lezecem polozaju, ali opet nije neko objasnjenje.

Link to comment
2 hours ago, Lancia said:

Sumnjam da ce poceti mec, bice to verovatno bunker sa Grizmanom i Karaskom ili Feliksom napred, sto se slobodnjaka tice, mislim da ih Suarez izvodi samo kad su blizu kaznenog prostora, u suprotnom Koke ili De Paul. Kakogod, ne znam dal je iko od 4 vodeca kluba u Spaniji dao gol iz slobodnog udarca ove godine.

Mene licno cudi sto Feliksa nisam video da se oproba.

 

 

Za Real je lako, verovatno im sve što je bliže od 20m od gola navuku na penal :fantom:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

@Lancia

 

Samo da znaš,gledam tvoje večeras, pošto očekujem da ovi moji otaljaju nekako...

 

A i volem bunkere protiv ovih što se dodaju do smrti da gledam, to mi je pasija...

Link to comment
Just now, radisa said:

@Lancia

 

Samo da znaš,gledam tvoje večeras, pošto očekujem da ovi moji otaljaju nekako...

 

A i volem bunkere protiv ovih što se dodaju do smrti da gledam, to mi je pasija...

Jel to znaci da si veceras jorgandzija :D?¿

 

Btw, vidim sastav Atletika, bez De Paula i Suareza, sve sam trkac.

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Jel to znaci da si veceras jorgandzija :D?¿

 

Btw, vidim sastav Atletika, bez De Paula i Suareza, sve sam trkac.

Uvek za bunker :D

 

Osim kad igra Liverpool...

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, radisa said:

@Lancia

 

Samo da znaš,gledam tvoje večeras, pošto očekujem da ovi moji otaljaju nekako...

 

A i volem bunkere protiv ovih što se dodaju do smrti da gledam, to mi je pasija...

Izd'o si Survivor

Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

Jbt, Pepove ekipe i dalje igraju najdosadniji moguci fudbal...


+ padaju oko 16 kao da ih je autobus udario

Link to comment
17 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ovi moji daju gol dok ja gledam šta Lancia i Caligula trtljaju na izbornom topiku, stvarno nema smisla :mad:

Jesi video drugi?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...