Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

Kladionice posle žreba žestoko favorizuju Siti i Liverpul (2/1), odmah iza njih Bajern (3/1), daleko iza Čelsi (11/1) i Real (12/1). Potcenjuju se Španci, valjda očekuju da Pepara prevesla oba madridska kluba bez problema (u delu sezone u kom mu bodove otkidaju Kristal Palasi i ostali Totenhemi).

 

Može li neko da mi objasni logiku u Čelsijevoj zabrani prodaje ulaznica? Klub je već zaplenjen od Abramoviča, vlasti pokušavaju da ga uvale nekome, dakle ko se tačno kažnjava praznim tribinama i zbog čega?

Link to comment

Pa to, dakle šta se navodi kao obrazloženje? :unsure:

 

Čelsijevci bi opet skandirali "Roman Abramovič, nanananana" što bi ohrabrilo Putinove horde zla u Ukrajini? Ko donosi ovakve odluke, na osnovu kog rezona?

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Potcenjuju se Španci, valjda očekuju da Pepara prevesla oba madridska kluba bez problema (u delu sezone u kom mu bodove otkidaju Kristal Palasi i ostali Totenhemi).

 

brate neće biti čak ni neizvesno, pepara će prvog pravog protivnika dobiti tek u finalu. a mislim naravno na pepovo overthinkovanje :dry:

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment

Uh, kad krene u finalu da kombinuje, Rodri na centarfora, Fernandinjo na gol, De Bruyne levi bek, Bernardo štoper...

 

 

Edited by Weenie Pooh
  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, Weenie Pooh said:

Može li neko da mi objasni logiku u Čelsijevoj zabrani prodaje ulaznica? Klub je već zaplenjen od Abramoviča, vlasti pokušavaju da ga uvale nekome, dakle ko se tačno kažnjava praznim tribinama i zbog čega?

 

ne postoji logika, pa ne može ni da se objasni. bitno je da preduzme što više mera i što kraćoj jedinici vremena, pri čemu uopšte nije nužno da su one smislene ili svrsishodne. nije čak bitno ni dal pogađaju žestoko onoga ko ih uvodi.

 

kako su krenuli uskoro će da ukinu/zabrane i slovo R.

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Weenie Pooh said:

Može li neko da mi objasni logiku u Čelsijevoj zabrani prodaje ulaznica? Klub je već zaplenjen od Abramoviča, vlasti pokušavaju da ga uvale nekome, dakle ko se tačno kažnjava praznim tribinama i zbog čega?

 

Zvanican stav vlade je da se klubu zabranjuje da ostvaruje bilo kakve dohotke a tu spadaju izmedju ostalog prodaja karata i npr prodaja suvenira u zvanicnim sopovima. Naravno Celzi kroz bilo koju utakmicu u PL ili ligu sampiona generise neki prihod, bio taj u vidu televizijskih prava ili od krajnje pozicije na tabeli ili kad je UEFA u pitanju novac koji prihoduje od prolaska u sledece kolo. Sad su usli u 16, dobili su pare od UEFE, ako prodju dalje dobice jos. Ako im ne uplate pare PL i UEFA Celzi komotno moze da ih odvali tuzbama i komotno dobije je su to de facto ugovori potpisani PRE uvodjenja sankcija. Naravno, da ce da im obe organizacije uplate pare sto je apsolutno suprotno od ne davanja navijacima da budu na stadionu.  Zabranjujes prisustvo navijaca jednako nema profita, dozvolis da ucestvuju u takmicenjima ima profita. 

 

Inace im je sponzor "3" naredio da sto pre skinu oznaku sa dresova tako da cemo da sto za vikend, ili kad vec igraju gledamo bez sponzora, jer nema profita. Ali gledamo na tv-u, jebiga profit.

  • +1 1
Link to comment

Kakav boldrikovski plan :isuse:

 

Šta ako osvoje LŠ? Svaki igrač će morati pred kamerom da se odrekne Abramoviča pre dobijanja medalje ili će se TV prenos završiti sekund nakon kraja utakmice, nothing to see here?

Link to comment
7 hours ago, Pokojni Ruxin said:

 

brate neće biti čak ni neizvesno, pepara će prvog pravog protivnika dobiti tek u finalu. a mislim naravno na pepovo overthinkovanje :dry:

Rukso, vec sam bio predao mec, sad si me naterao da kupim novi tripldabldeker autobus. :riba:

Link to comment

Lako mu je da pošalje dugu loptu škotskom uroševiću, ajde nekome koga čuvaju :fantom:

Edited by Profesionalac
Link to comment
1 hour ago, Profesionalac said:

Lako mu je da pošalje dugu loptu škotskom uroševiću, ajde nekome koga čuvaju :fantom:

 

Bukvalno to neko komentariše na Tviteru - "Pičkin dim spoljnom izbaciti slobodnog igrača u trku, što ne proba da doda nekom pokrivenom" :lolol:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...