Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

Pola sata čuvaš loptu i minimalan poraz... kod kuće... protiv desetorice :isuse: Ne znam ni sam koliko puta su napadači utrčavali u vrlo dobre pozicije, da bi ziheraški govnari na sredini vraćali loptu do Alisona.

 

Inter je večeras imao sreće ali su u totalu bili vrlo zajeban protivnik, sve Floparine slabosti su pokušali da iskoriste, odigrali dve manje-više egal utakmice i jednu čak dobili. Svaka čast.

 

Liverpul je opet u padu forme poslednjih par nedelja, stižu ih posledice gustog rasporeda, igranja na četiri fronta i nadoknađivanja odloženih ligaških utakmica. Niko nije svež, nikom se ne igra fudbal, sve se dobija na mišiće. Videćemo koliko će izdržati ovim tempom.

Link to comment

Mrzim ove situacije kad igrači slave poraz u revanšu. Tako su protiv Rome (sa Džekom i Alisonom) pre nekoliko godina slavili što su u gostima pukli valjda samo 4-2 i prošli dalje.

Link to comment

Kapa dole Inzagiju, junacki su se borili. Nije dorastao vrh Serije A vrhu Premier lige, ali nisu bili razvaljeni, daleko od toga, i uz malo vise srece i pameti moglo je da bude cupavo.

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pola sata čuvaš loptu i minimalan poraz... kod kuće... protiv desetorice :isuse: Ne znam ni sam koliko puta su napadači utrčavali u vrlo dobre pozicije, da bi ziheraški govnari na sredini vraćali loptu do Alisona.

 

Inter je večeras imao sreće ali su u totalu bili vrlo zajeban protivnik, sve Floparine slabosti su pokušali da iskoriste, odigrali dve manje-više egal utakmice i jednu čak dobili. Svaka čast.

 

Liverpul je opet u padu forme poslednjih par nedelja, stižu ih posledice gustog rasporeda, igranja na četiri fronta i nadoknađivanja odloženih ligaških utakmica. Niko nije svež, nikom se ne igra fudbal, sve se dobija na mišiće. Videćemo koliko će izdržati ovim tempom.

 

Pa ne znam, večerašnja utakmica je vrlo lako mogla da se završi 3-1 umesto 0-1, nije Liverpul odigrao nešto ne znam koliko slabije, ponovo je igrao tačno onoliko koliko treba, s tom razlikom što ih ni ovaj put nije hteo gol, kao ni na prošloj utakmici. Što se mene tiče, neka, moralo je da se desi i neka se desilo sada kada je realno nebitno.

 

Salah posle utakmice:

 

"I hit the post twice, it’s ok, maybe next game I can score three" :D

Link to comment

Inzagi je majstor izmena, štaznam možda voli da sam sebe iznenadi pa izvlači brojeve iz bubnja

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
13 minutes ago, Lancia said:

A sto Dzeko nije igrao?


Dzeko i Lautaro slabo funkcionisu zajedno, veceras se odlucio za Argentinca. 
Inter nema dubinu pevca da igra Evropu sa najjacima, ume da zakasljuca i u Italiji zbog toga, kad god udju izmene opadne im nivo igre. Ovo je izgubljeno jos u Milanu pre dve nedelje, tad su imali par propustenih prilika, a Liverpul dao prvi gol ni iz cega. Niko zdrav nije ocekivao da nadoknadis 2:0 na Enfildu, ali bar su dali sve od sebe.

  • +1 3
Link to comment
33 minutes ago, copkillah said:

 

Pa ne znam, večerašnja utakmica je vrlo lako mogla da se završi 3-1 umesto 0-1, nije Liverpul odigrao nešto ne znam koliko slabije, ponovo je igrao tačno onoliko koliko treba, s tom razlikom što ih ni ovaj put nije hteo gol, kao ni na prošloj utakmici. Što se mene tiče, neka, moralo je da se desi i neka se desilo sada kada je realno nebitno.

 

Salah posle utakmice:

 

"I hit the post twice, it’s ok, maybe next game I can score three" :D

Na prošloj utakmici sa Interom vas nije hteo gol? Bukvalno je Liverpul iz prve polušanse dao gol.

 

Sve u svemu realan rezultat dvomeča. Drago mi je da smo bili konkurentniji nego što sam očekivao. I pobeda u Engleskoj bi mogla da znači na psihološkom planu, ma koliko bila beznačajna u pogledu opstanka u LŠ.

 

Ne znam koji put će nam doći glave glupi Čileanci, sa neopreznim igrom, Vidal se već dokazao na tom planu sad i Alexis. Još fali samo da vratimo Medela, pa da imamo ceo klan ludaka.

 

Nevezano za gore navedeno o Sančezu, sudija govna da jede.

Link to comment
10 minutes ago, Profesionalac said:

Na prošloj utakmici sa Interom vas nije hteo gol? Bukvalno je Liverpul iz prve polušanse dao gol.

 

Mislio sam na meč sa Vest Hemom. 

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, goofs said:


Dzeko i Lautaro slabo funkcionisu zajedno, veceras se odlucio za Argentinca. 
Inter nema dubinu pevca da igra Evropu sa najjacima, ume da zakasljuca i u Italiji zbog toga, kad god udju izmene opadne im nivo igre. Ovo je izgubljeno jos u Milanu pre dve nedelje, tad su imali par propustenih prilika, a Liverpul dao prvi gol ni iz cega. Niko zdrav nije ocekivao da nadoknadis 2:0 na Enfildu, ali bar su dali sve od sebe.

Mislim da i nije toliko do njihove nefunkcionalnosti zajedno (jer većinu utakmica kada su svi zdravi počinju upravo njih dvojica), koliko do očekivanja da će sa dva lakša i brža napadača imati više šansi za gol u uslovima kada je očekivano da će Liverpul sakriti loptu.

 

Žao mi je što nije igrao Barela u oba meča, definitivno najkonstantniji igrač u Interovoj veznom redu.

  • +1 1
Link to comment

Izbio je prvo loptu i nije jako uklizao ovome na nogu, zadrzao se koliko toliko. Svakako jako glup start ali mozda je moglo i da prodje bez drugog zutog, zbog momentuma utakmice je trebao da mu oprosti.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Zli Gli said:

Izbio je prvo loptu i nije jako uklizao ovome na nogu, zadrzao se koliko toliko. Svakako jako glup start ali mozda je moglo i da prodje bez drugog zutog, zbog momentuma utakmice je trebao da mu oprosti.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Za ovakve stvari nema opraštanja, ovo može da oknoča krijeru...

 

Trebao je on da pazi na momentum utakmice, a ne da uklizava tako... Čemu ta noga gore?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...