Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

za Inter navijam od rane mladosti......od Engleza za Arsenal......za PSŽ sam nekad navijao, dok nije postao ovo......Španci me ne interesuju nikakvi. bitno da se šugavom Juventusu otvorilo da ide na Viljareal, pa posle na raspali Atletiko ili još raspaliji MU. crkli majci. eto prilike da navijam za neke Špance.

 

jedini klub koji volim da gledam ali nikad nisam baš navijao za njih je Bajern.....pa ću, po svemu sudeći, nastaviti da gledam ovu LŠ i onako iz ilegale se nadam da će Bajern da uzme.

Link to comment

Jedina dva šuta u okvir i oba u mrežu. Golmani nula odbrana zajedno :blink:

 

LFC nešto bolji nego što obično igraju u gostima, nije im bio dan ali ipak izboksovali finu prednost. Ne leži im ovo što igra Inter uopšte, moglo bi da bude problematično u revanšu.

Link to comment

Inter nema ekipu za ovo što je pokušao da igra večeras. Mislim, može da se igra, čak i uspešno na momente, ali onda u 70.minutu nestane goriva.

 

Ono što je široka klupa za pojmove kalča, ispostavi se da je nepostojeća u pojmovima LŠ.

 

Moglo je ovo lako da ode na drugu stranu. Jedna malo spretnije izvedena kontra u periodu dominacije, pa da period pada energije dočekaš sa prednošću i bez potrebe za jurnjavom (tada i darmijan i galjardini rade posao izmene na 15 minuta). Ovako dva prekida, dve frljoke za potpuni antiklimaks.

Link to comment
2 minutes ago, Profesionalac said:

Inter nema ekipu za ovo što je pokušao da igra večeras. Mislim, može da se igra, čak i uspešno na momente, ali onda u 70.minutu nestane goriva.

 

Ono što je široka klupa za pojmove kalča, ispostavi se da je nepostojeća u pojmovima LŠ.

 

Moglo je ovo lako da ode na drugu stranu. Jedna malo spretnije izvedena kontra u periodu dominacije, pa da period pada energije dočekaš sa prednošću i bez potrebe za jurnjavom (tada i darmijan i galjardini rade posao izmene na 15 minuta). Ovako dva prekida, dve frljoke za potpuni antiklimaks.

 

sreća pa nisam mogao da gledam, samo bih se nervirao. najgori su ti porazi kad si svestan da je malo falilo da ode ne drugu stranu. lakše se pregura kad te neko odvali od života. 

Link to comment
12 minutes ago, Ted said:

 

sreća pa nisam mogao da gledam, samo bih se nervirao. najgori su ti porazi kad si svestan da je malo falilo da ode ne drugu stranu. lakše se pregura kad te neko odvali od života. 

Nisam hteo u prvom postu da pominjem, ali ti ćeš me razumeti. Često takav utisak imam kada gledam Partizan u Evropi. Kao igraš, stvoriš neke šanse, ali na kraju završiš donji. :sad:

 

Inter je ovakve mečeve igrao sa Realom (ove i prošle sezone) i Barsom (prva Kontrola). Mislim da smo u bar 3 meča bili bolji rival ili min ravnopravni, ali smo svih 6 mečeva izgubili.

Link to comment

Klop je hteo lagano, videlo se po ritmu. Išao da ne primi gol, sve ostalo je dobrodošlo. Nije da im ne prija Inter, lagano krenuli, lagano završili. Ko zna šta bi bilo da je Inter dao go

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Profesionalac said:

Nisam hteo u prvom postu da pominjem, ali ti ćeš me razumeti. Često takav utisak imam kada gledam Partizan u Evropi. Kao igraš, stvoriš neke šanse, ali na kraju završiš donji. :sad:

 

Inter je ovakve mečeve igrao sa Realom (ove i prošle sezone) i Barsom (prva Kontrola). Mislim da smo u bar 3 meča bili bolji rival ili min ravnopravni, ali smo svih 6 mečeva izgubili.

 

da, postoje sličnosti. ako apstrahujemo činjenicu da je u pitanju nebo/zemlja razlika u kvalitetu fudbala.

 

šta ja znam, možda ona poslovica da nesreća nikad ne ide sama. pa kad već navijamo za Partizan, daj i Inter. što nam teško ;)

  • +1 1
Link to comment
48 minutes ago, Zlurad said:

Klop je hteo lagano, videlo se po ritmu. Išao da ne primi gol, sve ostalo je dobrodošlo. Nije da im ne prija Inter, lagano krenuli, lagano završili. Ko zna šta bi bilo da je Inter dao go

 

Dodali malo gas, izmene pomogle, odigrali taman koliko treba, doduše i uz malo sreće što Inter nije iskoristio jednu od par dobrih šansi.

Link to comment

B3183BFC-05FC-4A1B-BA70-169369A976B8.thumb.jpeg.87a70998b6242921d51df10ff0f513a4.jpeg

samo da se sa par dana zakašnjenja pohvalim… i da dam analizu utakmice kako se vidjela uživo sa tribina:

 

- mali Eliot je svoje neiskustvo pokazao u formi neodgovorno izgubljenih lopti (malo previše za moj ukus) iz kojih su nekoliko puta krenule opasne kontre za inter

 

- poslije možda polovine prvog poluvremena, Tijago nije imao bukvalno nijedan koristan (po svoj tim) dodir s loptom, a jeste dva-tri zamalo pogubna

 

- Bobi je, kad je ušao, sa par loših dodavanja pokazao da je i dalje van forme, ali se trudio, otvarao, bio na lopti… i zato zaslužio da da gol

 

-Konate nije djelovao loše, osim što je izgledalo da ga je strah i da pokuša da makar malo iznese loptu naprijed (čak i kad je imao prostora)

 

- inter je djelovao toliko nemoćno u prvom (ok, znam, imali su onaj šut na početku i prečku… ali ipak) da mi je bilo nevjerovatno kako su nas sabili na početku drugog. kad su primili gol potpuno su se ugasili

 

- smrzao sam se kao **čka na stadionu

  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...