Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

5 minutes ago, Lancia said:

Ali Salzburg, od Liverpula do Bajerna :D

Manje više, isto im...

 

A mislim da je ManU gore prošao nego u prvom izvlačenju... Ja bih pre uvek uzeo ove što nemaju ko da pravi pritisak i imaju 3 igrača manje u fazi odbrane, nego ove što ti treba Boško Buha da im razbiješ bunker...

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Manje više, isto im...

 

A mislim da je ManU gore prošao nego u prvom izvlačenju... Ja bih pre uvek uzeo ove što nemaju ko da pravi pritisak i imaju 3 igrača manje u fazi odbrane, nego ove što ti treba Boško Buha da im razbiješ bunker...

 

osim što ih je CR uništavao, pogotovo u LŠ

 

doduše, tada je imao daleko kvalitetnije saigrače nego sada, ali stare navike su stare navike

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Manje više, isto im...

 

A mislim da je ManU gore prošao nego u prvom izvlačenju... Ja bih pre uvek uzeo ove što nemaju ko da pravi pritisak i imaju 3 igrača manje u fazi odbrane, nego ove što ti treba Boško Buha da im razbiješ bunker...

Verujem da ima je kamen pao sa srca kad je odluceno da se ponovo izvlace parovi, kad ono...

 

Atletiko ce ladno da izbaci Junajted :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Manje više, isto im...

 

A mislim da je ManU gore prošao nego u prvom izvlačenju... Ja bih pre uvek uzeo ove što nemaju ko da pravi pritisak i imaju 3 igrača manje u fazi odbrane, nego ove što ti treba Boško Buha da im razbiješ bunker...

Nema Mančester toliko problem sa realizacijom koliko sa kontrolom igre, veća je frka na relaciji odbrana-vezni red nego što je problem realizovati poneku  doduše rijetku šansu (ali tu je problem na drugoj strani a ne u neefikasnim napadačima), gore bi prošli protiv neke ekipe koja voli da kontroliše igru i koja dominira posjedom, tu bi duvala promaja preko Freda, Mektomineja ili nedobog Matića. Nije ovo loš mečap, bolje se kladiti na šanse CR protiv tvrde odbrane nego u to da će Megvajer i ekipa uspjeti da urade nešto protiv Mbapea, Nejmara i onog nekog malog Argentinca matorog što su doveli 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

 

osim što ih je CR uništavao, pogotovo u LŠ

 

doduše, tada je imao daleko kvalitetnije saigrače nego sada, ali stare navike su stare navike

u prvenstvu da, ne u LS. 

Link to comment
8 minutes ago, Lancia said:

Ali Salzburg, od Liverpula do Bajerna :D

Mogu da se zale, realno niko ih nije terao da prodju dalje... mogli su lepo sad planirati izlet u juznu pokrajinu umesto Sevilje

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

 

u LŠ im je samo dva puta dao het-trik, šta bi tek bilo da ih je uništavao i u tom takmičenju?

 

 

Govorim o dva finala, u kojim se nije video.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...