Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

5 minutes ago, renne said:

Lepo je čovek rekao da je došao da bi odao počast Džumi, nemoj jebati

 

Ne znam o čemu pričaš, džuma se klanja tek sutra :fantom:

Link to comment
16 minutes ago, renne said:

Nadam se da si samo lud, a ne bezobrazan.
Realno bih te banovao za ovo da imam neka ovlašćenja
Stidi se

 

Rene, saberi se malo. Uini bukvalno nema pojma o čemu pričaš, ne čitaju svi baš svaku temu na forumu, svakog dana.

 

@Weenie Pooh Džuma je Jumanji sa foruma, koja je preminula pre neki dan, Sandugp je njen poznanik sa nekog drugog foruma. 

  • +1 2
Link to comment
Just now, copkillah said:

Rene, saberi se malo. Uini bukvalno nema pojma o čemu pričaš, ne čitaju svi baš svaku temu na forumu, svakog dana.

 

@Weenie Pooh Džuma je Jumanji sa foruma, koja je preminula pre neki dan, Sandugp je njen poznanik sa nekog drugog foruma. 

 

Sad mi je objasnio preko PM, stvarno nisam znao, praštajte.

 

Reko' mora da je neki vaš nadimak za nekog lika iz reprezentacije ili domaćih medija za kog nisam čuo... 

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Sad mi je objasnio preko PM, stvarno nisam znao, praštajte.

 

Reko' mora da je neki vaš nadimak za nekog lika iz reprezentacije ili domaćih medija za kog nisam čuo... 

 

meni je nadrealno da bilo ko uopšte i mogao da pomisli da si se zajebavao sa tim, pogotovo ako te čita godinama kao što te rene čita

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ne znam o čemu pričaš, džuma se klanja tek sutra :fantom:

 

10 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Sad mi je objasnio preko PM, stvarno nisam znao, praštajte.

 

Reko' mora da je neki vaš nadimak za nekog lika iz reprezentacije ili domaćih medija za kog nisam čuo... 

Znas sta je najcrnje - sto je devojci sahrana sutra, pa je onda ovaj gore post zaista ispao u najmanju ruku provokativno-cudan :wacko:
Sve ok :thumbsup: Necemo vise o tome.

Edited by Sandugp
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Sandugp said:

Bolje vas nasao.

Znaci Siti se ovde bas gotivi ;)

 

pa znaš kako, ja sam sa svojih 10 prstiju podigao kvalitet sitijevskog diskursa za nekih 600% u odnosu na internet prosek, ali provuče se i dalje neko isprazno jadikovanje koje je više nivo b92 komentara nego što je za ovaj cenjeni forum :sleep:

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...
3 hours ago, goofs said:

Uini, sta kazu bazenski insajderi, hoce li Klop ispasti covek i izvesti neku drugorazrednu decu u bolnicu na San Siru veceras? :cry:

 

Naravno, nije putovalo pola tima.

 

Poslednje dve utakmice (sreda i subota) počelo je istih 11 igrača (Alison - TAA, Matip, VVD, Robertson - Henderson Fabinho Thiago - Salah Jota Mane). Očekujem da većinu izrotira, možda sve osim golmana.

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Naravno, nije putovalo pola tima.

 

 

Ali je stavio Salaha i Manea u 11 :whistle:

 

 

U ostalim vestima RBL koji ne može da se sastavi u Bundesu (već 6 poraza u 14 kola) doji Peparu sa sve Stonsom, Vokerom, KDB, Gundom, Marezom, Sterlingom i ostalim Grilišima.

I to pred praznim tribinama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...