Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts


Nema Tolia stopera i Gosensa desno, Zlurad slabije prati Kalčo. 
Vaistinu ne pratim. Ne znam kako postizete da pratite po 4 lige simultano :)

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
8 minutes ago, goofs said:

 

? Demirel i Palomino su igrali sve utakmice ove sezone, Zapakosta i Mehle isto. To je Atalantin sastav za ovu seznu.

 

Ne bas.

U prethodnih 8 prvenstvenih utakmica Gasperini je rotirao.

Spoljni: Maehle 6, Gosens i Zapacosta po 5. Gosens je najstandardniji a Zapacosta je imao prednost nad Meahleom. Zbog povrede Gosensa, poslednje tri utakmice su igrali Maehle i Zapacosta.

Stoperi: Palomino 7, Toloi i Demiral po 6, Djimsiti 5. Najstandardniji je Toloi, koji igra uvek kad je zdrav a ostala trojica se rotiraju. Djimsiti zbog povrede nije mogao igrati ni protiv Empolija. Na ovaj utakmici nedostaju i Toloi i Djimsiti, pa je De Roon prebacen u zadnju liniju.

Tako da nadostaju 2 ili 3 igraca, a jednom je promenjena pozicija. Izgleda da Lovato nije blizu najboljoj postavi.

Naravno, odlaskom Romera, Atalanta nema nijednog vrsnog stopera, pa to i nije toliko vazno. Izostanak Gosensa je vec jako vazan, narocito jer Maehle nikako da u Bergamu zaigra kao za reprezentaciju Danske. Pozitivna razlika je da Atalanta sada ima golmana.

  • +1 1
Link to comment

Nije da sam očekivao od Freda da u punom trku i iz driblinga pogodi okvir gola, ali mogao je dići glavu pa dodati do slobodnog Ronalda.

Kao i prečka Raše na samom kraju poluvremena...deluje da bi i penal promašili.

Link to comment

Jos samo da kazem za one koji retko gledaju Atalantu, ne pamtim kad sam ih video da ovako lako daju golove. Obicno tim iz Bergama ima mnogo suteva prema golu da bi dali jedan, a ove sezone jedini rutiner u zavrsnici Muriel ne daje golove, a nema ni Gosensa, pa mi je bas cudno.  Izgleda de se odbrana Utd jako slabo takticki postavlja.

S druge strane, Utd je morao dati nekoliko golova iz svih ovih prilika, neverovatno je sta sve mase.

Kavani mi mogao sve promeniti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...