Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

Griezmanov start je bio za žuti, izgledalo je ozbiljnije samo zato što je Felipe bio iza Firmina i gurao ga u pravcu Francuza, ali nema smisla kažnjavati ovog za taj splet okolnosti. (Na stranu to što je Bobi uspeo u poslednji čas da okrene glavu i izbegne direktan đon.)

Penal za Atletiko opravdano poništen, Liverpulov nisam video.

Čolo govnar, ne sećam se da je ovo ranije radio.

Link to comment

Znam da si milosrdan posle pobede, ali noga u glavu je crveni, em je puno podigao em ga je lepo pogodio i sudija je bio blizu.

Sudija je sve dobro odsvirao, imho.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Griezmanov start je bio za žuti, izgledalo je ozbiljnije samo zato što je Felipe bio iza Firmina i gurao ga u pravcu Francuza, ali nema smisla kažnjavati ovog za taj splet okolnosti. (Na stranu to što je Bobi uspeo u poslednji čas da okrene glavu i izbegne direktan đon.)

Penal za Atletiko opravdano poništen, Liverpulov nisam video.

Čolo govnar, ne sećam se da je ovo ranije radio.

Radi to godinama. Govnarska posla.

  • +1 1
Link to comment

Ja nisam video crveni, ako ima negde da se podeli...

 

Penale je ok svirao... Da je Salah tako pao kao Atletičar™, svi bi rekli da je padavičar...Sa pravom...

 

A ovog iz Atletika što je napravio penal, poslati na posmatranje, gledao sam pažljivo na usporenom, on čovek loptu nije gledao uopšte, išao je u grača... Neverovatno...

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Ja nisam video crveni, ako ima negde da se podeli...

 

Penale je ok svirao... Da je Salah tako pao kao Atletičar™, svi bi rekli da je padavičar...Sa pravom...

 

A ovog iz Atletika što je napravio penal, poslati na posmatranje, gledao sam pažljivo na usporenom, on čovek loptu nije gledao uopšte, išao je u grača... Neverovatno...

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/grizman-je-talentovan-za-fudbal-i-za-karate-maj-geri-koji-je-ponistio-fenomenalnu-partiju-video/401629

 

Link to comment
6 minutes ago, radisa said:

Ja nisam video crveni, ako ima negde da se podeli...

 

Penale je ok svirao... Da je Salah tako pao kao Atletičar™, svi bi rekli da je padavičar...Sa pravom...

 

A ovog iz Atletika što je napravio penal, poslati na posmatranje, gledao sam pažljivo na usporenom, on čovek loptu nije gledao uopšte, išao je u grača... Neverovatno...

 

eo dok ne skinu

 

https://streamja.com/bJb22

Link to comment
[mention=18]MiddleClass[/mention] Hvala
 
Ja ne bi dao crveni, nije postojala namera...
 
Jbg, ala ćemo gledati prenemaganja Suareza u sledećoj utakmici...
To što nema namere nema veze. Šta vam je večeras, pobeda vas omekšala? :D Ni Mane nije imao nameru da šutne Edersona u glavu tom logikom
Link to comment

Visoko podignuta noga je obično žuti karton. Firmino je dobio đon u glavu jer ga je Felipe s leđa gurao na Grizmana, dakle zajedničkim snagama su mu ugrozili bezbednost. Kompromisno rešenje, po žuti za obojicu?

Englezi većaju da li je trebalo poništiti prvi gol zbog Lemarovog ofsajda, navodno je sprečio Matipa da izblokira šut i tako uticao na igru :unsure:

Flop kaže nema problem sa Simeoneom, rukovaće se drugi put, he wasn't angry with me, he was angry with the game".

Link to comment

Jbt, ovaj Santrac sa arene je glup ko kurac.

 

Mesi pravi faul prije gola Mbapea tako sto gazi protivnika, a ovaj vice "prelako je pao igrac Lajpciga, Mesi ga je samo malo zakacio rukom" :isuse:

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:



Englezi većaju da li je trebalo poništiti prvi gol zbog Lemarovog ofsajda, navodno je sprečio Matipa da izblokira šut i tako uticao na igru :unsure:

 

To su drvili i na poluvremenu...

 

Šta kažu za VAR i penal za ATM?

Link to comment
13 minutes ago, copkillah said:

To što nema namere nema veze. Šta vam je večeras, pobeda vas omekšala? :D Ni Mane nije imao nameru da šutne Edersona u glavu tom logikom

:D gle ovog predatora. 

Cekam da vidim ljudski Atletiko citavu vecnost i onda dodje turpija od sudije i sve sjebe. Bezi tamo. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...