Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

Verovatno najbolje što euro fudbal trenutno može da ponudi je popularni El Plastico. Nadajmo se da do revanša neće biti rezultatski odlučena grupa, mada i ako bude, očekujem najbolje postave svakako.

Link to comment
Porto je u poslednjih par godina od Liverpula primio 15 (petnaest) golova kod kuće. Dali su čini mi se dva.
 
Ovog puta im je Klop čak dao Marka Grujića fore, ali džabe - ostavili ga na klupi 90 minuta, da se Curtis Jones lakše šeta kroz sredinu.
Svaki put kada bi Liverpul napunio Porto u gostima, igrao bi finale LŠ te sezone
  • Wub 1
Link to comment
30 minutes ago, copkillah said:

Svaki put kada bi Liverpul napunio Porto u gostima, igrao bi finale LŠ te sezone

 

A svaki put kad bi nailazio na Simeonov Atletiko... ali o tome nešto kasnije™.

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

jel krenuo neki istocnoevropski debitan ovako ikad

prilicno sam siguran da ne

 

 

spartak moskva je 95/96 dobio sve u grupi, ali su u medjusezoni prodali najbolje igrace i pukli u 1/4f

dobro se secam jer sam 1995 stigao u moskvu i gledao sve njihove utakmice

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, goofs said:

Desilo se da je samo falilo da celavi turcin krene da sutira na Milanov gol, usro nas je za sve pare

 

3 hours ago, mlatko said:

Jebi ga, malo se igralo rukom u 16-ercu. To je za no-no, VAR se složio

 

VAR je mogao i bolje da pogleda, vidi se kako Lemar prvi igra rukom, direktno gura loptu na ruku milanskog braniča.

 

Prilično sramotan penal, ali Real je zato dobio još crnji i gori, Weenie Jr. zaronio između dva Moldavca u stilu mladog Ronalda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...