Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

6 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Zato što su, kako je krenulo, bliže da prime peti gol nego da zabiju svoj četvrti. 

 

Walker nije dugo igrao ali je i dalje jedan od najbržih i najjačih RB na svetu, mogu do sutra da čekaju da ga Junior probije/pretrči kao što je Stonesa i Fernandinha u prvoj.

Pa kontam da je procenio da su mu veće šanse u čekalici na 0-1 gol, nego u run&gun mačesterskog tipa, gde su par puta bili na ivici blamaže.

 

Realno kontrolišu utakmicu i samo je nepreciznost navale Reala napravila razliku u uposlenosti golmana. Kad se sabere, mislim da su oni imali bolje situacije da postignu gol.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Profesionalac said:

Pa kontam da je procenio da su mu veće šanse u čekalici na 0-1 gol, nego u run&gun mačesterskog tipa, gde su par puta bili na ivici blamaže.

 

Realno kontrolišu utakmicu i samo je nepreciznost navale Reala napravila razliku u uposlenosti golmana. Kad se sabere, mislim da su oni imali bolje situacije da postignu gol.

 

Ajde videćemo. Anćeloti je čuven po kontrolisanju utakmica koje na kraju nekim slučajem izgubi.

 

Ovde mi deluje kao da će tek na 0-1 ubaciti Rodriga umesto jednog od četvorice CM, a onda primiti još koji gol iz kontre.

  • +1 1
Link to comment

Po cenu da nam citi uzme ligu i ligu sampiona u nedelju dana ali samo da Real ispadne. Mnogo me nerviraju timovi koji imaju fenomenalne igrace, dobrog trenera ali padaju na dasak vetra i samo se bune oko nekih nepravdi.

Link to comment
9 minutes ago, *edited by mod said:

O čemu lupa Aca ovo?

Ovo za belgijski dvojac? Ma klasična njegova tetkasta priča. Valjda je de brujnea prevarila bivša sa kurtoom, pa od tada ne pričaju.

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

Ja bih voleo da Real povede, samo da bi se možda zaigrao neki fudbal za promenu.

 

 

Real jedinu sansu ima da utakmica poprimi epsku formu.

Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

Real jedinu sansu ima da utakmica poprimi epsku formu.

 

a boljih šansi od ove malopre neće imati verovatno...

 

ali i dalje ne mogu da ih otpisujem iako deluju jalovo

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Crni moj sine vanbračni brazilski :isuse:

 

Šteta, bio bi sjajan gol.

Xexe, koji zort imas od Sitija u finalu.

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Xexe, koji zort imas od Sitija u finalu.

 

više je do toga da se utakmica malo otvori plus da se eventualno uđe u produžetke i penale da se Siti iscrpi koliko god može, barem iz moje perspektive

 

a u finalu je 50-50 ko god da prođe

  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

 

više je do toga da se utakmica malo otvori plus da se eventualno uđe u produžetke i penale da se Siti iscrpi koliko god može, barem iz moje perspektive

 

a u finalu je 50-50 ko god da prođe

Koje ste racundzije :D

Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Xexe, koji zort imas od Sitija u finalu.

 

Što zort, pobedili su nas ukupno nijednom ove sezone iz tri pokušaja.

 

Madrid je zato zreo za revanš, samo mu rahmetli Ramos fali. 

 

Uvek više volim stranog nego engleskog protivnika u LŠ, ne mogu da prežalim što je Ajax onomad uspeo da ispadne od mrtvog Tottenhama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...