Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

4 minutes ago, Profesionalac said:

Evo i Vini sad iz solidne pozicije, nebu pod oblake :unsure:

 

Junior. Ne zna dete, šta ćeš. 

 

Ja bih sto posto bolje šutirao.

  • +1 1
Link to comment
Just now, John Coltrane said:

@Weenie Pooh

 

Valverde Igra desno krilo, Luka na 10. Kao da je Karlito okrenuo sa 4-3-3 na 4-2-3-1.

 

Vidiš da je Karvahalu duša u nosu već posle 20 min.

 

Da, izgleda da se i Vini Jr. povlači u odbranu. Ali juriš rezultat kod kuće jbt, ne znam čemu se nadaš sa samo Benzemom u špicu. 

 

Treba da prođe neki prekid ili kontra, neki random centaršut iz dubine? Kao Karlitov Everton da gledam.

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Da, izgleda da se i Vini Jr. povlači u odbranu. Ali juriš rezultat kod kuće jbt, ne znam čemu se nadaš sa samo Benzemom u špicu. 

 

Treba da prođe neki prekid ili kontra, neki random centaršut iz dubine? Kao Karlitov Everton da gledam.


Pa, što da ne, igraju čekalicu pa neka duga lopta iza ledja odbrane, neka magija Luke ili sprint Vinisiusa pored Vokera koji nije igrao više od mesec dana. 

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

Pa, što da ne, igraju čekalicu

 

Zato što su, kako je krenulo, bliže da prime peti gol nego da zabiju svoj četvrti. 

 

Walker nije dugo igrao ali je i dalje jedan od najbržih i najjačih RB na svetu, mogu do sutra da čekaju da ga Junior probije/pretrči kao što je Stonesa i Fernandinha u prvoj.

Link to comment

Casemiro još nije probao da izbode nekoga na terenu.

 

Orsato i dalje nema nameru da koristi žuti karton za njega.

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Zato što su, kako je krenulo, bliže da prime peti gol nego da zabiju svoj četvrti. 

 

Walker nije dugo igrao ali je i dalje jedan od najbržih i najjačih RB na svetu, mogu do sutra da čekaju da ga Junior probije/pretrči kao što je Stonesa i Fernandinha u prvoj.


Eh sad i ti. Pa nije baš Citi napravio 5 stopostotnih™. 
 

Evo vidiś kako beži Vinisius, al Voker laktom rešava. Ko veli, Orsato ne vidi ništa i ne daje kartone.

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

Evo vidiś kako beži Vinisius, al Voker laktom rešava. Ko veli, Orsato ne vidi ništa i ne daje kartone.

 

Ludilo, lakat u leđa i onda pokazuje da je išao glavom na loptu :D Evo sad ga opet stigao sve čisto.

 

Nisu napravili pet stopostotnih, ali Courtois ima jedno pet odbrana a Ederson čini mi se još nijednu.

Link to comment

Za to vreme, brazilski Joel Matip se nudi na desnom krilu ali saigračima ne pada na pamet da pokušaju da odigraju nešto sa njim :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...