Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

goša Viljareala najbolji igrač Liverpula na utakmici. 
Ubio ih je Liverpul u nastavku, Rulji je pomogao naravno ali ne bi izdržali ni u ludilu
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Puldjani, cestitke na finalu :) nadam se protiv Sitija.

Jbg, tebe ovih dana ne ide, biće usrani Real... :(

  • +1 2
Link to comment
Just now, radisa said:

Jbg, tebe ovih dana ne ide, biće usrani Real... :(

E al neverovatno, majke mi, da ovaj raspali Real udje u finale. Onda ce ga i osvojiti, jbg. 

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

E al neverovatno, majke mi, da ovaj raspali Real udje u finale. Onda ce ga i osvojiti, jbg. 

Neće, ali me ne bi iznenadilo da ih sudije pokušaju dovući do finala...

 

No, stvarno mislim da je City mnooogo bolji tim, i da je greota da u finalu ne gledamo dva najbolja tima na svetu...

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Lancia said:

Svaka cast Viljarealu, ali meni se izjalovilo da vidim polufinale Liverpul - Bajern i Siti - PSZ.

Prvo bi bilo praznik fudbala, a drugo bi bilo... Pa...

 

Kad sam još pikao fudbal, na teren gde smo dolazaili, dolazila je jedna čudna ekipa ... Uglavnom, ako zabiju prvi gol, mogli su da dobiju bilo koga, bukvalno... ALi, ako ga prime, počinjuu da se svađaju, jedan drugom majku spominju, padali su i šamari i tako izgube sa 3:0 u roku od par minuta i odu na klupicu da se dalje svađaju... E mislim da bi sa PSG-om bilo slično, mogli bi dobiti City, samo ako iha baš, baš krene, u suprornom, bio bi potop svađe, durenje...

 

Ali svakako štete što to nismo mogli gledati,...

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Prvo bi bilo praznik fudbala, a drugo bi bilo... Pa...

 

Kad sam još pikao fudbal, na teren gde smo dolazaili, dolazila je jedna čudna ekipa ... Uglavnom, ako zabiju prvi gol, mogli su da dobiju bilo koga, bukvalno... ALi, ako ga prime, počinjuu da se svađaju, jedan drugom majku spominju, padali su i šamari i tako izgube sa 3:0 u roku od par minuta i odu na klupicu da se dalje svađaju... E mislim da bi sa PSG-om bilo slično, mogli bi dobiti City, samo ako iha baš, baš krene, u suprornom, bio bi potop svađe, durenje...

 

Ali svakako štate što to nismo mogli gledati,...

Mnogo toga stoji za PSZ, ali njihova igra je bila skroz fantasticna osim poslednjih 15 minuta, no koga to danas uopste zanima. Uostalom, tesko je voditi tim, koji je napravljen samo s jednom svrhom. Cak ni navijaci nisu zasluzili da im se to ostvari, s obzirom da im nista ne znaci bilo koja druga titula. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...