Jump to content

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

4 minutes ago, Bogotac said:

Govno madjarsko,zbog onog sa Silvinim golom,kompenzuje sramotom od penala i sjebe ovakvu tekmu.

 

a nemam pojma, to što je okrznuo glavom baš i nije uticalo na let lopte, zar ne?

 

Link to comment

ja iskreno ne umem da procenim penal jer sam davno navikao da ovakva situacija u lš ne može otići u korist sitija, pa sam u fazonu logično sve :sleep:

Link to comment

Šteta što Pep nije imao para za nekog boljeg od Laportea, koji ne bi tako kiksao

 

4 minutes ago, Lancia said:

Jbg, ovog Reala sere za sve pare, tesko Viljarealu u finalu :fantom:

 

za koga ćeš da navijaš?

Link to comment

opušteno copi, pepov sistem ne zavisi od da ima 25 igrača koji bi se svi usetali u ostalih 19 timove, može i laport :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
2 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

opušteno copi, pepov sistem ne zavisi od da ima 25 igrača koji bi se svi usetali u ostalih 19 timove, može i laport :fantom:

 

pa kako ne zavisi, vidiš da uvek izvisi u Evropi :(

 

Link to comment

Verovatno je penal opravdan jer kontakt glavom nije previše promenio pravac lopte, tj. svakako mu išla ka ruci. Koja je dosta visoko i daleko od tela. Jbg. 

 

Biće klanje u revanšu, mada javlja mi se da će da ih izrutinira Siti. Teal kao da bolje igra na strani.

  • +1 3
Link to comment

Jebo penal, na 2:0 su imali one tri odlicne sanse da ih nagnaju i kasnije bi ih zgazili a ovako ipak bar malo drame u najavi

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...