Jump to content

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

3 minutes ago, Lancia said:

Meni vise lici da je pljunuo.  

 

Verovatno, ali toliko hvatati zalet iz vrata da bi se dobacilo... baš izgleda kao da je probao da ga nabode samo loše procenio distancu. Šta zna Hrvat šta je tri metra :D 

Link to comment

U kafani sam pratio koliko sam mogao.. Utisak utakmice je da je Atletiko u 5-6+ navrata imao izrazito slobodno krilo za izglednu priliku ALI lik koji bi mu trebao poslati loptu jednostavno nije mogao jer je fantasticno zatvoren sa dva igraca, u svakoj od tih prilika. Ako je do pepeljare :ziga:

Link to comment

koje je ovo po redu uyastopno polufinale LŠ za Siti?

Vreme je da Pepara kruniše karijeru u Sitiju ušatim.

Najslađi prolaz protiv Atletika, potukli ih njihovim oružjem.

Link to comment
7 hours ago, dragance said:

City je ogavna skupina olosa. Nisu svi, ali Foden, Grealish i Sterling su "sampioni sveta". 

 

1 hour ago, Filozof manijak said:

koje je ovo po redu uyastopno polufinale LŠ za Siti?

Vreme je da Pepara kruniše karijeru u Sitiju ušatim.

Najslađi prolaz protiv Atletika, potukli ih njihovim oružjem.

 

Realno i jedno i drugo je tačno. Ono što je radio Siti je u najmanju ruku bilo neprijatno, a ova pomenuta trojka je stvarno dno. Opet protiv Simeonea je nekako drugačije.

  • +1 2
Link to comment

Jbt ja ne znam da li smo svi ovde gledali istu utakmicu, tj dvomeč? Atletiko koji na finjaka bije od 1. do 180. minuta, kukaju za svaki žuti karton, prljavo udaraju s ledja s loptom i bez nje, i posle su Foden i Grealish džiberi što ih provociraju :lol: Ne volim ni jedne ni druge, ali da Atletiko ispadne na ovaj način, da budu namagarčeni njihovim oružjem, da su se njima valjali kao što su se oni valjali na Traffordu pre par mesec dana (poslednjih 30 minuta meča je lopta bila u igri 11 minuta i 19 sekundi tada) ili kad god su u vodjstvu, ne može bolje od toga. Kapiram da se prosečan Srbin uvek loži na outsidere i "srčane" ekipe ali ovo što je Simeone napravio je gomila koljača, čast izuzecima. Jbt vidiš im krv u očima - Savić, Felipe, Koke, De Paul, Oblak koji uvek trči s gola da objasni sudiji pravdu pošto je on odande najbolje video svaku situaciju, svaki meč ulaze sa mindsetom žrtve koju će neko da ošteti... :puke: 

Branili su se 160 minuta i kao probali nešto fudbala da odigraju poslednjih 20 i treba sad da ih neko sažaljeva kako nisu zaslužili da ispadnu, ne znam da l možda nije lošija ekipa prošla dalje na kraju? Lol

Edited by ducca
  • +1 4
Link to comment

Ne mrzim Siti. Generalno mi nervira hajp kod engleskog fudbala, ali je Siti bolji od većine tamo. Možda Čelzi igra najbolji fudbal, ali mi je Siti iznad Liverpula i Junajteda. Ono sinoć je bilo baš seljački šta su radili. 

  • +1 2
Link to comment
19 minutes ago, Jozef K. said:

ali mi je Siti iznad Liverpula i Junajteda

West Ham je iznad Junajteda, a 2/3 lige je u boljoj formi. Ne moze ni na staru slavu da se ugura medju Siti i Lpool.

  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, ducca said:

Atletiko koji na finjaka bije od 1. do 180. minuta, kukaju za svaki žuti karton, prljavo udaraju s ledja s loptom i bez nje, i posle su Foden i Grealish džiberi što ih provociraju :lol: 

 

A kao nisu? :D 

 

Ja samo da kažem za Dnevnik da je iste ove sezone Liverpul dobio Jorgandžije home and away, ukupni rezultat 5-2, Griezman crveni u jednoj, Felipe crveni u drugoj. Da se Porto i Milan nisu usrali, mogli su vrlo lako da ih zakucaju za dno grupe. 

 

Znači nije da se ne može fino & kulturno protiv njih, samo evidentno mnogi prosto vole da ih dobiju na njihov način :fantom: 

 

lots-of.gif

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Weenie Pooh said:

 

A kao nisu? :D 

 

 

Ako mi veruješ hteo sam da dodam u zagradu da su svakako ljaksovi, ali da nije relevantno za ovaj dvomeč glede preterane agresije i nervoze Jorgandžija, i zaboravih jbg :rolleyes: 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...