Jump to content
IGNORED

US Open (za) 21 - poslednje poglavlje…


Ros

Recommended Posts

Šteta za Lejlu, kakve je protivnike imala i sklonila sa puta ,ne verujem da bi Ema isto uspela

 

Nadam se da je ovo početak rivaliteta koji je neophodan ženskom tenisu 

  • +1 3
Link to comment

Ova mala kanadjanka  se nesportski ponasala za vreme medicinskog tajmauta i posle meca, lepo se videlo da je britanka krvarila i da je medicinski  tajmaout bio potpuno opravdan, ovi sa ESPN po obicaju seronje.

Edited by Micko8
Link to comment

Ja sam ovde za Radukanu napisao da je zvijezda rođena kad sam je prvi put vidio na Vimbldonu, djevojka odiše uspjehom.

A zašto je finale bilo ovako dopadljivo, ima više razloga, ali svakako se ne može zanemariti da je podloga znatno ubrzana ove godine, pa su profitirale teniserke koje se kreću vrhunski i udaraju svaku lopticu sredinom reketa sa svake pozicije u terenu, naspram nekih koje stoje na sredini i udaraju iz sve snage.

 

  • +1 2
Link to comment

Meni su obe finalistkinje bile slatke i simpatične, ali ćemo videti da li će od njih nešto biti u teniskom smislu ili su one-time wonder. U 7 finala slemova poslednje dve godine se na mestu 14 finalistkinja izređalo 13 devojaka (samo je Osaka dva puta bila u finalu), te što se Radukanu i Fernandez igrale ovo finale ne mora da znači apsolutno ništa. Bilo bi dobro za ženski tenis da se barem jedna od njih ustali negde pri vrhu i da se završi ova užasna epoha, ali to sam se nadao i za druge (Švjontek npr.), pa se nije desilo ništa posebno. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...