Jump to content
IGNORED

US Open (za) 21 - poslednje poglavlje…


Ros

Recommended Posts

19 minutes ago, cartman said:

Sa onakvom igrom nocas Zverev bi dobio bilo koga na turu . Osim onog meltdowna na pocetku petog seta bio je sjajan.

Jbg nije imao srece jer je Novak bio sa druge strane mreze

Ne samo dobio, nego počistio sa terena. Videlo se da je dva puta najmanje podizao svoju igru tokom meča, ali ni to nije dovoljno bilo protiv ovakvog Novaka.

Link to comment

Jedino što bih voleo je da se Novak povuče dok je na vrhu. Nek uzme još jedan AO ili W i onda nek najavi povlačenje koje bi trajalo celu sezonu. Samo da ne uradi sebi ovo što je deda uradio, to nikako ne bih voleo da gledam. Neke bubuljičave Špance, koji ga dobijaju jer ima 37 godina i igra za sponzore.

  • +1 4
Link to comment

Pa zavisice od tela i snage, a deluje da moze jos dve tri sezone da drzi svoj nivo. Mozda bas taj Pariz 2024. Ali ko to zna

 

Skor od AO 2011 mu je jako blizu dva osvojena GS po sezoni. 

Edited by W.F.C.
Link to comment
grandmothers and frogs 
tenis je pojedinačni sport i sve zavisi samo od tenisera. lebron je uzeo titulu kad se udružio sa vejdom i bošom. neko je negde pisao o lebronovom clutch-u koji je prilično jadan. kad treba da potegne i resi, uglavnom ukenja ili nestane
To jeste često bilo tačno, ali je isto tako imao i neverovatne utakmice kad je bilo najbitnije - Detroit 2007, ona nehumana protiv Bostona, cela serija protiv GSW 2016. godine...

LeBron može da se osporava kad ga stavljaju u rang sa Letećim Visočanstvom, ali u drugom kontekstu teško.
  • +1 2
Link to comment

Da je Novak sa severnoamerickog kontinenta odavno ne bi bilo nikakvih poredjenja, kad bi neko sa strane nesto dobacivao samo bi postavili ovo sto je Zverev rekao - sve pise, sta ima da se prica.

Iskreno ne prate svi sve sportove na planeti, za dosta velikih imena neko negde gugla, samo jedno ime se ne gugla, ako zanemarimo fudbalere a tu svako ima svog velikana manje vise, mislim ne volim ja Ronalda al nema on rezultate za poredjenje iako se meri drugacije i dobija batine na terenu, morao bi da bude svetski prvak da bi uopste pricali na tu temu.

  • +1 1
Link to comment

Ronaldo je osvojio tri LS sa najjacim i najskupljim timom u tom takmicenju.

 

Lebron je zver ali nema clutch ni impact na igru kao Nole u tridesetima.A iskreno  Nole je cak i u prajmu (2011  i 2015) bio puno bolji u svom sportu nego Lebron.

 

Glupo ali i zanimljivo je porediti ovu priliku sutra uvece koju ima Novak sa NBA. Otprilke sedma finala za 12 prsten a pritom je 6 puta bio MVP finala i play -offa. I da pritom ima 10ak nagrada za najboljeg defendera. Hahaha

Edited by bags
  • +1 2
Link to comment

Dete zaplakalo noćas iza 2, pogledam kasnije lajvskor, vidim Zverev uzeo prvi set. Na bilo kom drugom turniru pomislio bih "E jebi ga", a tad sam samo pomislio "Jebaće mu mater sada". Mada, kad sam ustao ujutru očekivao sam 3-1, kad ono 3-2. Neka. Važno za samopouzdanje, a tih 40 minuta igre na terenu ne verujem da će biti značajna razlika.

 

Ajmo do istorije.

Link to comment
2 hours ago, cartman said:

Sa onakvom igrom nocas Zverev bi dobio bilo koga na turu . Osim onog meltdowna na pocetku petog seta bio je sjajan.

Jbg nije imao srece jer je Novak bio sa druge strane mreze

Eno njegove (Zverev) konferencije i ovde okačene i iskreno mi ga je žao! Bio je utučen nakon poraza, što govori da je zaista verovao, a svakako je imao razloga da veruje, jer igra izuzetan tenis! Da je sinoć pobedio, imao bi od srca čestitke.

Kao Novakov navijač, međutim, ne želim da se bilo ko proslavi preko Đokovića. Zverev je imao svoju šansu prošle godine, Medvedev pre 2 takođe na USO, a Timu sam isto želeo GS, ali ne preko Novaka, već preko Rafe (RG), ako je mudonja. Zvuči surovo, ali i Novak je postao ono što jeste nakon brojnih i bolnih poraza.

Novak će u nekom trenutku sigurno biti poražen od ovih mlađih rivala i na GS, (možda već sutra), ali se nadam da će imati uspeha još koliko bude želeo da igra.

Ovde se, a i na drugim mestima koja pratim uzima zdravo za gotovo Novakova fizička sprema kao ključ uspeha u 5. setu protiv Zvereva. Meni Nole nije izgledao toliko svežije, a pred peti set, nakon odnosa snaga u 4. nisam bio optimista. Novak je praktično odigrao 1 meč više čak i u poređenju sa Zverevim (vreme provedeno na terenu), a i u poređenju sa Medom.

Ono što znamo je da Novak ima svemirski tenis na svom reketu i na ovom turniru, Međed, koliko god da je bio dobar, nije bio izazvan na tom nivou.

Termin finala verovatno je sličan polufinalnom meču, možda će biti sat ranije, nagađam, ali još nisam odlučio da li ću da gledam.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...