Jump to content

US Open (za) 21 - poslednje poglavlje…


Ros

Recommended Posts

Naravno da je Lebron u top 3. sportiste 21. veka. Tip ce oboriti rekorde stare 30+ godina do kraja karijere. Kad ja moram da glumim Omiljenog, a ne mogu da smislim Lebrona. :isuse:

 

Edit: pogresan vek, jos sam u 20om.

Edited by Mos
Link to comment
48 minutes ago, bags said:

Bolji je Novak u svom sportu nego sto su ova dvojica bili sa 34. Lebron i Ronaldo se ne pitaju puno zadnje dve godine...

posmatraj samo atleticizamtm 

snagu, fizičku spremu, brzinu reakcije njih trojica su primer kako treba da izgleda sportista u drugoj trećini 21. veka

 

na stranu neuporedivost kolektivnih i  individualnih sportova, sportova gde je kontakt igra osnova duela. ne znam kako bi se klajko proveo da ga jednom nedeljno uzme na prevaspitanje neki desni bek empolija ili da mora da se rve tri pita nedeljno sa rudi goberom/ deandre jordanom

 

 

tiger i roni su goat svako u svojo disciplini al je presmešno porediti ih sa ovom trojicom

  • +1 2
Link to comment

Ma uzimati titule protiv Lebrona bi bilo kao uzimati ih protiv Novaka pre ove godine. I tada smo svi pricali da je goat bez obzira na titule, al' sad kad je Lebron onda se to broji. :D

 

Pristrasni su ljudi suvise.  :milosica:

  • Haha 1
Link to comment

grandmothers and frogs 

tenis je pojedinačni sport i sve zavisi samo od tenisera. lebron je uzeo titulu kad se udružio sa vejdom i bošom. neko je negde pisao o lebronovom clutch-u koji je prilično jadan. kad treba da potegne i resi, uglavnom ukenja ili nestane

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, Ros said:

grandmothers and frogs 

tenis je pojedinačni sport i sve zavisi samo od tenisera. lebron je uzeo titulu kad se udružio sa vejdom i bošom. neko je negde pisao o lebronovom clutch-u koji je prilično jadan. kad treba da potegne i resi, uglavnom ukenja ili nestane

 

Imao je 0 pts u 4tim cetvrtinama par puta, u finalu lige i cini mi se finalu konferencije

Generalno cesto izgubi muda kad treba

 

LeChoke

Link to comment

Rekoh juče. Ako se dođe do petog seta ne mora ni da se igra. Neverovatno je da je toliko spremniji od konkurencije i fizički i mentalno. Šta je razlog te dominacije ostaje da neka struka prouči. Medvedev nije ni blizu nivou Zvereva. Laganih 3:0 u nedelju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...