Jump to content

US Open (za) 21 - poslednje poglavlje…


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, Jumanji said:

Poslednji mec u nedelju tretirace kao poslendnji u karijeri.

Nesto mi zastala knedla.

Djokovic said of his quest. “There is only one match leftーall in. I’m going to put my heart and my soul and my body and my head into that one. I’m going to treat the next match like it is the last match of my career.” 

Ova izjava je bas cudna i zabrinjavajuca. To je bilo na terenu odmah nakon meca, mozda mu se omaklo u naletu emocija?

Edited by Boza_zvani_Pub
  • +1 1
Link to comment

  Nolu je kalendarski slem do sada umalo umakao 2 puta:

 

  Prvi put, 2011. godine, zaustavio ga je Rođa u polufinalu RG.

  Drugi put, 2015. godine, izgubio je finale RG od posednutog Stanimala.

 

  Sve što bi Nolo, dakle, sutra trebalo da uradi  jeste  praćenje uočljivog   obrasca od jednog koraka dalje prilikom svakog pokušaja - polufinale, izgubljeno finale, dobijeno finale:D

  

Edited by simetrije
  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, KNKNPNKN said:

hajde bags, daj neki tip, u poslednje vreme si jako dobro pogadjao rezultate....

 

Ma unistio me posao juce da sam skoro zaboravio da je mec. Nekako sam verovao da ce dobiti  na kakav god nacin. Ovaj  poraz bi moga prilicno uzdrmati Zverevu karijeru.

 

Inace Novak je fizicki najbolji teniser bez ikakve dileme. Da u polufinalu GS jedan od glavnih aduta protiv deset godina mladjeg protivnika ti je fizicka pripremljenost je neverovatno.

 

Finale mi je totalna misterija. Nisam gledao puno Medinih meceva. Ovo protiv Felixa je bilo solidno ali se ovaj samoubio. Mislim da ova taktika sto stoji daleko iza protiv Novaka mogla biti veliki zajeb. 

 

 

Link to comment



 
Inace Novak je fizicki najbolji teniser bez ikakve dileme. Da u polufinalu GS jedan od glavnih aduta protiv deset godina mladjeg protivnika ti je fizicka pripremljenost je neverovatno.


Jedini uporediv je Kristijano Ronaldo

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Kakva glava, kakav čovek, cc neverovatan lik! [emoji173]


Inače, ne moze da mu bude poslednji meč nikako, ludak jedan, čeka ga Pariz i olimpijsko zlato [emoji41] ko ga šiša...




  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, April said:


 

 


Jedini uporediv je Kristijano Ronaldo

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk
 

 

đoković, ronaldo i le bron

sportisti XXI veka

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

mislim da može ako se uzbe u obzir fizička sprema ne trofeji i priznanja

 

ronaldo i lebron po 36 godina, novak 34

a i dalje svako u svom sportu svetski top nivo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...