Jump to content

US Open (za) 21 - poslednje poglavlje…


Ros

Recommended Posts

“Dečko gde si krenuo?” - može li više lupetati ovaj moron sa ES, prevazilazi sebe iz minuta u minut.

A sve zato što je na početku prognozirao laganu pobedu Medvedeva pa da ne ispadne som ako Felix uzme set za početak.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, KNKNPNKN said:

lepo sam odspavao popodne, sad cekam 1h, jbg moracu u kladionicu da idem da gledam.... kad sam vec tamo, jel ima neko predlog sta da se kladim?

 

Kladi se na Zvereva, budi čovek. Ako dobije Zverev dobio si pare, ako ne dobije, dobili smo svi mi ostali. Win Win. :cool:

Link to comment

Simpatican je Felix. Odigrao je solidan turnir. Dobar je teniser i pristojan decko ali vec se vidi da nece imati puno bolju karijeru od Monfilsa. Kad god se on pitao u mecu uspeo je pogresiti...

Link to comment
26 minutes ago, Mil@n said:

 

Kladi se na Zvereva, budi čovek. Ako dobije Zverev dobio si pare, ako ne dobije, dobili smo svi mi ostali. Win Win. :cool:

dosada sam se u zivotu kladio dvaput, protiv zvereva u SF i protiv federera u finalu WB 2019.... zar ne mislis da cu da izmalerisem ako se sada kladim protiv djokovica?

edit: mislio sam zapravo da se kladim na neki hendikep, tipa da njolo dobija u 4 ili 5 setova...ne znam jel ima takvih opcija....

hajde bags, daj neki tip, u poslednje vreme si jako dobro pogadjao rezultate....

Edited by KNKNPNKN
Link to comment
Simpatican je Felix.
...
ali vec se vidi da nece imati puno bolju karijeru od Monfilsa.
...


Plus mu je, za razliku od Monfilsa, harizma na nivou suve trulex krpe...

Sent.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...