Jump to content

US Open (za) 21 - poslednje poglavlje…


Ros

Recommended Posts

Nocas ce Novak, opet, da pokida zivce svojim navijacima. 

 

Imam osecaj da ce biti 3:2. Povede u prvom, izgubi drugi na guzove, Zveki ga omlati u trecem, i onda u poslednja 2 na tesnjak dobija Novak. 

 

  • +1 1
Link to comment

Niko fizički nije spren da igra sa Novakom da igra u tri dobijena. Odnosno Zverev može da dobije jedino 3:0, a to je opet nemoguće, jer nije razlika u kvalitetu tolika, nego je upravo suprotno nešto više u korist Đokovića. Dakle kvalitet plus sprema kažu 3:1 za Đokovića. Eventualno 3:2.

Link to comment

Ja sam sinoc gledao mec i ostao zabezeknut.

Kakav masakr, kakav ritern, kakvo kretanje.

Konacno zenski tenis moze da se gleda.

I nista na silu.

I nije samo od onih sto vracaju.

Bravo Radukanu.

 

Sabalenka, kakav raspad u poslednjem gemu.

Link to comment
56 minutes ago, Jozef K. said:

Niko fizički nije spren da igra sa Novakom da igra u tri dobijena. Odnosno Zverev može da dobije jedino 3:0, a to je opet nemoguće, jer nije razlika u kvalitetu tolika, nego je upravo suprotno nešto više u korist Đokovića. Dakle kvalitet plus sprema kažu 3:1 za Đokovića. Eventualno 3:2.

 

Dobar je Zverev fizicki. Naravno ne kao Novak, ali je vrhunski spreman. Cesto on igra duge meceva na slemovima. Ja se ako nista najvise uzdam u njegovu psihu, da ce ga slomiti sto mora pobediti GOATa za prvu top 10 pobedu na GS.

Edited by bags
  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, bags said:

 

Ja se ako nista najvise uzdam u njegovu psihu, da ce ga slomiti sto mora pobediti GOATa za prvu top 10 pobedu na GS.

 

Novak mora jedno milion puta više nego on, tako da je ta strana pritiska na strani Novaka. On sa tim treba da se izbori mnogo više nego Zverev. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...