Jump to content

US Open (za) 21 - poslednje poglavlje…


Ros

Recommended Posts

3 hours ago, Ros said:

sto reče nemac na evrosportu:

sta ti to treba, momče. protivnika si sportski razbio. završi meč i idi kuci

kada se desio incident™ pri kom rezultatu? nemam vremena sada sve da gledam..

Link to comment
3 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Pa zato sam i toliko siguran da ne treba da bdim i da gledam i da čovek drži sve pod kontrolom :sleep:

Ne mislim na to što nisi gledao, već što ne veruješ ljudima da je njegova igra u ona tri seta prajm nivo :fantom:

Edited by Milošica
Link to comment
20 minutes ago, Arkadija said:

Šta je bilo to sa publikom? Ovako na preskok što sam pogledala, vidim da ima baš puno ljudi koji sa oduševljenjem pozdravljaju njegove dobre poene.

 

Moguće da je Novak opet registrovao neko ometanje iz publike, ja nisam. Generalno, ima dosta publike na svojoj strani, pa iz ove udaljenosti neke reakcije deluju prenaglašeno (psovanje npr...)

 

 

12 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Da ovi malo ne preteruju? Nisam gledo (još), nego brt, šta pričate

 

o1GAr7j.jpeg

 

Odlična igra (kretanje, oštrina i dubina udaraca, dobre procene kada da krene napred, ritern ubitačan, servis izvanredan nakon što je napravio brejk na početku drugog, itd...), ali bi za takvu konačnu ocenu i protivnik morao da bude na višem nivou od Beretinija, posebno bez očigledne slabosti na BH strani.

Zverev je takav protivnik, sa kompletnom igrom i u ekstra formi, a ono što sam do sada video od njega možda malo više promašaja sa FH strane.

Čini mi se da Novakov slajs ne funkcioniše najbolje, lopte odskaču previsoko i nemaju uvek potrebnu dubinu, pa postaju hrana za protivnika (viner). Takođe, Novaku će u narednim mečevima biti neophodan i DŠ, a (mislim posebno protiv Zvereva) i kratke dijagonale da otvara teren.

Novak naravno sve to ima i ukoliko ne bude baš jedan od onih loših dana verujem da bi Nasilniktm mogao da padne i u tri, makar i tesna seta. 

Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Ne mislim na to što nisi gledao, već što ne veruješ ljudima da je njegova igra u ona tri seta prajm nivo :fantom:

 

Ja sam jedan od onih ljudi niskih strasti kojima je prajm nivo bio još 2011. kad je šamarao Rafu po Rimu i Madridu :D 2011. ili 2015. pitanje je sad, ali ovi ne pričaju "najviši nivo" nego, alo, najbolje ikada. Momci, c'mon.

 

Just now, Ras said:

Odlična igra (kretanje, oštrina i dubina udaraca, dobre procene kada da krene napred, ritern ubitačan, servis izvanredan nakon što je napravio brejk na početku drugog, itd...), ali bi za takvu konačnu ocenu i protivnik morao da bude na višem nivou od Beretinija, posebno bez očigledne slabosti na BH strani.

 

:thumbsup:

Link to comment
12 minutes ago, Čutura said:

kada se desio incident™ pri kom rezultatu? nemam vremena sada sve da gledam..

 

u cetvrtom setu, novak vec imao brejk prednosti. vikali su posle novakovog promasenog prvog servisa

Link to comment

Bio je jedan momenat početkom trećeg seta, bilo je 1-1 i 3-0 za dobrog momka kada je svima, osim rodbini italijanskog tenisera, bilo jasno ko će da pobedi. O tome ovi na tviteru pričaju. Rezultatski neizvesno, samo brejk razlike, ali se iz aviona vidi ko će da osvoji treći i četvrti set.

Link to comment
1 minute ago, ObiW said:

Bio je jedan momenat početkom trećeg seta, bilo je 1-1 i 3-0 za dobrog momka kada je svima, osim rodbini italijanskog tenisera, bilo jasno ko će da pobedi. O tome ovi na tviteru pričaju. Rezultatski neizvesno, samo brejk razlike, ali se iz aviona vidi ko će da osvoji treći i četvrti set.

 

i tad je pola stadiona otislo kuci. mogu misliti sta je mateo u tom momentu pomislio :D

 

Link to comment
Ko je Patrik?
Dzonov brat, vodio intervju na terenu, pa malko preterao posle tolike borbe i u to doba.

"Incident" je bio u IV negde na 3:1 ili 4:1.

Izuzetno mi se svidja kako je odigrao sva tri dobijena, narocito poslednja dva. Neverovatno je digao igru, jos se to videlo u proslom mecu pritiv onpg klinca, ovo nicas je bilo top.
Ima tu stosta jos na cemu da se poradi, a on kakav je perfekcionista sigurno da nije prezadivoljan, skripucka svasta, u drugom je iz 4 bitna BH napravio neiznudjene, kada se rez u nekim momentima lomio, ali i on se popravio do kraja.
Ono sto me posebno raduje je intezitet, koga nigde nije bili u prva dva meca, posle pauze i bez meceva od mesec dansa, na vrhunskom je nivou sada i poslao Matea tamo gde i pripada.



  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

na 3:1 15:15 j e bilo, ali u stvari ništa nije bilo

Neposredno posle uzvika aut je udario lopticu, to se uvek smatra je još igra, i loptica prošla pored momka

Bespotrebno su izdramili

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, renne said:

na 3:1 15:15 j e bilo, ali u stvari ništa nije bilo

Neposredno posle uzvika aut je udario lopticu, to se uvek smatra je još igra, i loptica prošla pored momka

Bespotrebno su izdramili

 

Upravo to.

Link to comment

kakvo crno izvinjavanje...edit u šake pa poravljaj. :fantom:

 

 

Edit: Popravljaj  

 

Spoiler
Spoiler

:D

 

 

Edited by Jean-Luc Picard
  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...