Jump to content
IGNORED

US Open (za) 21 - poslednje poglavlje…


Ros

Recommended Posts

Jos 3 koraka ljudi. Teska i sa malim sansama, ali jos samo 3. Plus ovi kasni nocni termini su mi super. Ne grize me savest sto ne gledam. Ujutru vidim rezultat, pa ako je dobar - premotam nazad… :)

Ne mogu vise da gledam, izaziva mi nelagodu jer ako igra lose nerviram se sto gubi, a ako vodi strepim da se ne desi nesto pa da posustane. Bas mi je mucno da gledam sada kad je tako blizu istorijskog uspeha. Olimpijada je bila kap koja je prelila casu…

  • +1 4
Link to comment
Jos 3 koraka ljudi. Teska i sa malim sansama, ali jos samo 3. Plus ovi kasni nocni termini su mi super. Ne grize me savest sto ne gledam. Ujutru vidim rezultat, pa ako je dobar - premotam nazad… [emoji4]
Ne mogu vise da gledam, izaziva mi nelagodu jer ako igra lose nerviram se sto gubi, a ako vodi strepim da se ne desi nesto pa da posustane. Bas mi je mucno da gledam sada kad je tako blizu istorijskog uspeha. Olimpijada je bila kap koja je prelila casu…
Ja već dugo nemam snage.

Kako on izdržava, nije mi jasno. Svakodnevno se pitam kako smo postali takvi zavisnici. Mislim da je Novak zamena za ideologiju.

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

@April

 

Daleko od toga da je njemu lakše, ali bar iz ličnog iskustva, mnogo je veća vera u pobedu kada npr. gubiš a znaš da su stvari u tvojim rukama, dakle kada si lično ti na terenu, nego kada gubi neko koga gledaš preko TV. I to nema veze sa nivoom sporta kojim se baviš, bilo to rekreativno ili sam svetski vrh.

 

 

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...