Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

28 minutes ago, John Coltrane said:

Pa pre će Pogba da zameni Krosa ili Modrića nego Rodrija. Kamavinga menja Modrića, ako zanemarimo ovu priču oko Pogbe.

 

Dobro znači Kamavinga menja Modrića, Valverde menja Krosa, Tchouameni menja Kazemira, što ostavlja Pokojnog Pogbu gde? Pa kod Rahmetli Ruksija na Etihadu, naravno :fantom:

 

Realno bi bilo zabavno videti ga kako osvaja PL na Etihadu. Bio bi jedini stomilionski igrač u istoriji kog je klub pustio da ode za džabe ne jednom nego dva puta, a posle ga gledao kako obara rekorde i podiže pehare sa drugim klubom :) 

Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Dobro znači Kamavinga menja Modrića, Valverde menja Krosa, Tchouameni menja Kazemira, što ostavlja Pokojnog Pogbu gde? Pa kod Rahmetli Ruksija na Etihadu, naravno :fantom:

 

Realno bi bilo zabavno videti ga kako osvaja PL na Etihadu. Bio bi jedini stomilionski igrač u istoriji kog je klub pustio da ode za džabe ne jednom nego dva puta, a posle ga gledao kako obara rekorde i podiže pehare sa drugim klubom :) 


Ja sam ubedjen da će on u Pariz, čak i u Juve pre nego u Citi. Pogotovu kad je Mino preminuo, nema ko da mu puni glavu glupostima…

 

A tek priča da PSŽ traži i Lingarda!!! Bili bi disco tandem i u Ligue 1.

  • +1 1
Link to comment

Konačno fudbalski potez Romelua :blush:

 

Meni onaj penal baš soft. Jedan od onog tipa koji nikada pre VARa nije suđen.

Link to comment
28 minutes ago, John Coltrane said:

Jel ovo sad u kadru bio novi vlasnik Čelskija?

 

Kakva dobrodošlica :D

 

 

todd b.jpg

  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...