Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

7 hours ago, ArleKino said:

Valjda Liverpool neće izdati protiv Spursa kao ćelava prevara, mi bismo sa pobjedom nad Leedsom otišli na +5 prije NLD-a gdje bismo onda teoretski mogli i osigurati Top 4.

 

Chelsea 66 i prejaka gol-razlika - ostali im još Wolvesi (H), Leeds (A), Leicester (H) i Watford (H). Koliko god da je Chelsea u raspadu, nema šanse da ne uzmu 9 bodova do kraja koliko im treba za finiš iznad nas, čak i da mi uzmemo sve do kraja.

 

Mi 63 i meh gol-razlika - ostali Leeds (H), Spursi (A), Newcastle (A) i Everton (H). Ove dvije domaće utakmice će biti na nož, i Leeds i pogotovo Everton će vjerovatno biti u situaciji da im život ovisi o tome. Newcastle je druga priča u odnosu na onaj iz prvog dijela sezone. Vidjećemo kako će se najmlađi tim lige nositi sa pritiskom favorita. Parteya nema do kraja sezone, Tierneya isto tako, Tomiyasu nema snage za 90 minuta, Tavares je Andre Santos bez stomaka, a Cedric nužno zlo.

 

Spursi 61 bod, solidna gol-razlika - Liverpool vani, mi dolazimo, poslije nas Burnley kojem gori pod nogama i na kraju ostaje napucavanje Norwicha. Kane i Son mogu dobiti bukvalno svakog sami, još kad im Kuluševski odradi podršku iz drugog reda, ni protiv Liverpoola nisu bez šansi.

Ne sviđa mi se što je poslednja utakmica moguć jadac, mi protiv davljenika a Kokoške sa već usahlim Norvicem.

 

Pesimista sam, mnogo su jači u navali.

Link to comment

Naleteo danas na info da ce junajtedovi navijači večeras, u znak protesta protiv Glejzera da napuste stadion u 73. minutu. Igrači su planirali počasni krug, na kraju tekme jer im je valjda poslednja na domaćem prvenstvu ove sezone

Link to comment
10 hours ago, ArleKino said:

Valjda Liverpool neće izdati protiv Spursa kao ćelava prevara, mi bismo sa pobjedom nad Leedsom otišli na +5 prije NLD-a gdje bismo onda teoretski mogli i osigurati Top 4.

 

Chelsea 66 i prejaka gol-razlika - ostali im još Wolvesi (H), Leeds (A), Leicester (H) i Watford (H). Koliko god da je Chelsea u raspadu, nema šanse da ne uzmu 9 bodova do kraja koliko im treba za finiš iznad nas, čak i da mi uzmemo sve do kraja.

 

Mi 63 i meh gol-razlika - ostali Leeds (H), Spursi (A), Newcastle (A) i Everton (H). Ove dvije domaće utakmice će biti na nož, i Leeds i pogotovo Everton će vjerovatno biti u situaciji da im život ovisi o tome. Newcastle je druga priča u odnosu na onaj iz prvog dijela sezone. Vidjećemo kako će se najmlađi tim lige nositi sa pritiskom favorita. Parteya nema do kraja sezone, Tierneya isto tako, Tomiyasu nema snage za 90 minuta, Tavares je Andre Santos bez stomaka, a Cedric nužno zlo.

 

Spursi 61 bod, solidna gol-razlika - Liverpool vani, mi dolazimo, poslije nas Burnley kojem gori pod nogama i na kraju ostaje napucavanje Norwicha. Kane i Son mogu dobiti bukvalno svakog sami, još kad im Kuluševski odradi podršku iz drugog reda, ni protiv Liverpoola nisu bez šansi.

 

Tottenham dobija Liverpul i gubi od Arsenala i to je to.

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Mata u 11, ne može bolje. 

Grehota kako je neiskoriscen za svo ovo vrijeme provedeno u Junajtedu.

Link to comment

Napokon jedna bas lijepa igra. Mata i Ronaldo :ziga: Ako se ne varam, prva utakmica ove sezone da Ronaldo daje golove, da tim igra super, da Ronaldo igra za tim. Sigurno njegova najbolja utakmica. Ne mogu da provalim da li se pozdravljao ili sta, ali nesto je mnogo emotivan posle utakmice.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, John Coltrane said:

A Big Sam uzima autogram od Fergija :D

Gledam i ne verujem! I to sa nekom barbika olovkom! :D 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...