Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Još jedan primljen gol u finišu poluvremena, kao i kod Southamptona. Iskusno odbijamo ulogu favorita za Top 4 prije okršaja kod Spursa.

Link to comment
2 minutes ago, ArleKino said:

Još jedan primljen gol u finišu poluvremena, kao i kod Southamptona. Iskusno odbijamo ulogu favorita za Top 4 prije okršaja kod Spursa.

A ne znam....Mučite se sa B postavom WestHam-a. Ne vidim vas kao favorite kod Spursa. 

Link to comment

Dva štopera strelci protiv verovatno najboljeg tima u zraku u ligi. Dobro falio im je pokoji štoper. Edi sve više počinje da liči na PL igrača. Velika 3 boda, sad da Liverpul odradi svoje protiv Totsa, pa da vidimo možemo li da izguramo.

  • +1 3
Link to comment

Valjda Liverpool neće izdati protiv Spursa kao ćelava prevara, mi bismo sa pobjedom nad Leedsom otišli na +5 prije NLD-a gdje bismo onda teoretski mogli i osigurati Top 4.

 

Chelsea 66 i prejaka gol-razlika - ostali im još Wolvesi (H), Leeds (A), Leicester (H) i Watford (H). Koliko god da je Chelsea u raspadu, nema šanse da ne uzmu 9 bodova do kraja koliko im treba za finiš iznad nas, čak i da mi uzmemo sve do kraja.

 

Mi 63 i meh gol-razlika - ostali Leeds (H), Spursi (A), Newcastle (A) i Everton (H). Ove dvije domaće utakmice će biti na nož, i Leeds i pogotovo Everton će vjerovatno biti u situaciji da im život ovisi o tome. Newcastle je druga priča u odnosu na onaj iz prvog dijela sezone. Vidjećemo kako će se najmlađi tim lige nositi sa pritiskom favorita. Parteya nema do kraja sezone, Tierneya isto tako, Tomiyasu nema snage za 90 minuta, Tavares je Andre Santos bez stomaka, a Cedric nužno zlo.

 

Spursi 61 bod, solidna gol-razlika - Liverpool vani, mi dolazimo, poslije nas Burnley kojem gori pod nogama i na kraju ostaje napucavanje Norwicha. Kane i Son mogu dobiti bukvalno svakog sami, još kad im Kuluševski odradi podršku iz drugog reda, ni protiv Liverpoola nisu bez šansi.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...