Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Može to Klop elegantno da reši, na nekih 3-4:0 naredi neki rukomet u svojih 16m i nema više priče o nizu.

 

Šteta što su ispucali sve svoje mečeve sa Mutd :fantom: 

Edited by Profesionalac
Link to comment
42 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Jok i ne guraju ih :fantom:

 

Možda bi neko mogao da proba da priđe kaznenom za promenu :D

 

Šalu na stranu, tim sa najviše klin šitova, plus je Klop nešto uradio posle meča sa Čelsijem u januaru, jer je to tada Liverpul primao 0.9 golova po utakmicei, a posle toga valjda 0.3. Ali mi i dalje slušamo da "Liverpul ne ume da se brani" 

Link to comment
16 minutes ago, Lancia said:

Jbt, dobro sutra Liverpul i Nukasl ne pocnu utakmicu u 8 ujutro, 

 

šabani nisu hteli da pomere meč iako je Liverpul igrao evropski meč pre par dana pa bi imalo smisla... ali zato ostaje priča da ih FA gura 

  • Tužno 1
Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

ali zato ostaje priča da ih FA gura 

 

samo zato što nisu svirali penal protiv vas 46 utakmica, 8 više nego što traje cela jedna fudbalska sezona? svašta 

Link to comment
8 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

samo zato što nisu svirali penal protiv vas 46 utakmica, 8 više nego što traje cela jedna fudbalska sezona? svašta 

 

Siguran sam da iz svoje arhive možeš da povadiš sve realne penale koji nisu svirani protiv Liverpula. 

 

E da, ako navedeš meč sa Evertonom, ne moraš dalje da se trudiš jer si pao na lakmus testu :laugh:

 

Link to comment

nisam gledao, tako da ne znam šta ne kvalifikuje taj čist penal, kao što ne znam ni šta je kvalifikovalo milnera za oprost vrlo pošteno zarađene crvene karte, ali here you go buddy, ukrascemo prvi blatantan™ sa istog ovog threada

 

 

 

Link to comment

Ruksa samog sebe sahranjuje :smiley_hail:

 

Fokusiraj se na penale a ne na startove za koje ti misliš da su mogli da budu crveni kartoni a ne žuti.

 

Link to comment

fokusiraj se na penale, ne na što su nam oproštena 2 nikad čistija crvena u odlučujećem meču za titulu protiv sitija, to nema veze sa pričom o guranju liverpula 

 

ali nemoj da se fokusiraš na čist penal u doslovce poslednjem ligaškom meču, taj se ne računa. a ovaj što si već okačio ću iskuliram :ziga:

Edited by Pokojni Ruxin
  • Tužno 1
Link to comment

inače ne mislim da postoji neka strašna zavera, ali takođe mislim da čovek treba da bude baš slep da ne vidi da liverpul generalno ima neuporedivo bolje suđenje od sitija.

 

ja to pripisujem tome što smo mi prljavi arapi, a oni fubdalska romantika sa golmanom od 70m :wub:

  • Tužno 1
Link to comment
14 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

fokusiraj se na penale, ne na što su nam oproštena 2 nikad čistija crvena u odlučujećem meču za titulu protiv sitija, to nema veze sa pričom o guranju liverpula 

 

ali nemoj da se fokusiraš na čist penal u doslovce poslednjem ligaškom meču, taj se ne računa. a ovaj što si već okačio ću iskuliram :ziga:

 

pa ti si počeo sa penalima, a onda si odmah izgubio svaki kredibilitet u toj raspravi jer si kao "blatantan" naveo nešto što ni u jednom univerzumu nije penal :lol:

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...