Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

6 minutes ago, kipo said:

Jutros sam negdje vidio da Benfika trazi 130M za Darvina. Kako je sve otislo dodjavola a traze ga Lpool, ManU i dr mozda i dobiju slicne novce.

 

ja sam video negde oko 70 miliona funti 

Link to comment

Djed Spence iz Foresta, mnogo zajeban desni bek, je na meti mnogo klubova, ali hoće da igra za United jer navija za njih od malih nogu (odmah se sjetim one epizode Mućki kad Del pokazuje koliki je Rodney bio sa dvije godine). Ovo je potencijalno najbolja vijest za Sektu™ ovih dana jer momak baš razbija. Ubio nas je u FA Kupu, užasno težak za čuvanje.

 

Kaže da hoće da igra za United jer je to klub za kojeg je navijao i njegov otac Pradjed Spence.

  • Haha 3
Link to comment
55 minutes ago, copkillah said:

 

ja sam video negde oko 70 miliona funti 

Mnogo realnije.

 

Quote

AS explain the South American’s price tag will ‘not drop below €100m’. In fact, Benfica’s intention is that his price reaches €130m, surpassing the €127m paid by Atlético Madrid for João Félix in 2019.

 

Kako god, momak izgleda mnogo dobro na YT.

Link to comment
11 minutes ago, kipo said:

Mnogo realnije.

 

 

Kako god, momak izgleda mnogo dobro na YT.

 

izgledao je dobro i protiv Liverpula, većina je bila u fazonu da bi bio idealno pojačanje na leto. Za 100+ miliona sigurno ne, 70 bi još i bilo moguće.

 

Link to comment

brate znam da liverpul ima para za bacanje i sklonost ka gomilanju igrača, ali koliko vam to tačno prvotimskih opcija treba za 3 mesta napred?

 

salah, mane, firmino, jota i diaz ne pokrivaju dovoljno?

Link to comment

pa ne znam ti ja to, mi špica za rotaciju alvareza plaćamo 20m :sad:

 

edit- ključna reč je prvotimskih.

naravno da će ekipa puna para i sa tradicionalno širokim squadom poput liverpula imati tu 6 ili 7 opcija, ali jel svi moraju da budu igrači koji bi se lagano ušetali u ostalih 19 klubova?

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
On 20.4.2022. at 20:40, John Coltrane said:


Vidim klinca od 21 godine sa dovoljno potencijala da bude u rotaciji od 17 igrača. Pre dve sezone je obavljao odličan posao menjajući leve bekove, a inače je desni bek primarno

 

 
e: koliko ja znam williams nikad nije igrao u kontinuitetu na desnoj strani, samo su ljudi pretpostavljali da mu je to primarna pozicija zbog jače noge

 

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

u odnosu na pepa? :huh:

 

Do 14.12. Klop je rotirao 2.25 igrača, Pep 2.63... A izvesni Tuhel, 3.5 po utakmici.

 

Bilo bi interesantno videti tu statistiku i na kraju sezone.

 

Link to comment
48 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

koliko ja znam williams nikad nije igrao u kontinuitetu na desnoj strani, samo su ljudi pretpostavljali da mu je to primarna pozicija zbog jače noge

Krpio je gdje je imao priliku, vise desno. Ne znam kakva mu je sezona bila u Noricu, ali tesko da moze da bude prvi izbor. Zato je savrsen za bekap, kupove.. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...