Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

A samo je trebalo da preskoce Rafu koji ce im srecom oprostiti 

 

Quote

Rafa Benitez believed he was signing up for a 'massive project' at Everton before discovering he only had £2million to spend on new players - but the Spaniard has no bitterness towards the club that fired him after just six months.

 

Link to comment
7 minutes ago, Lezilebovich said:

A samo je trebalo da preskoce Rafu koji ce im srecom oprostiti 

 

 

 

kako ih troluje vrhunski

 

Agent Rafa :ziga:

Link to comment

BTW, ove sezone je bilo 12 žutih kartona zbog simuliranja u PL.

 

Od toga ih je šest dobio Everton.

 

Od tih šest, tri su ih dobili na mečevima sa Liverpulom :lol:

 

Link to comment
11 minutes ago, copkillah said:

 

Šta te čudi, pa Tijago je imao više uspešnih dodavanja nego ceo tim Evertona

 

znam da je liverpool i njegovi igraci naj naj u svemu ali zar nije cudno sto jedan igrac midfielda nema ni jedno dodavanje za 73 minuta

Link to comment
25 minutes ago, 189- said:

 

znam da je liverpool i njegovi igraci naj naj u svemu ali zar nije cudno sto jedan igrac midfielda nema ni jedno dodavanje za 73 minuta

 

Pa jesi li gledao meč? Everton je imao loptu 17%, drugi najniži posed u istoriji PL otkako se meri. I Alan nije imao nijedno uspešno dodavanje, osim ta dva sa centra. U celokupnom kontekstu, ne čudi toliko, pogotovo ako je ceo tim ukupno imao 93 uspešna dodavanja (pola otpada na Pikforda)

 

 

Link to comment

Не знам буквално шта је гора опција за Евертон. Навијачки наравно да желим да опстану у ПЛ, макар ишла на јебеној Арени. Али опстанак не гарантује ништа крај оноликих проблема у погрешном вођењу клуба и вјероватно ће таворити и наредне сезоне и наредне све док једном не испадну. Нека ХСВ прича. С друге стране ако испадну сад, готово сигурно их чека сценарио Сандерленда, тј. опште расуло и брзи потоп у трећи ранг.

Link to comment

Arsenal bi mogao imati (Gabriela) Jesusa i Darwina (Nuneza) u napadu iduće sezone.

 

Mada, mislim da je bolje da odradimo ovako:

 

produžimo ugovor Muhamedu, uzmemo Abrahama, odreknemo se Darwina i prihvatimo Jesusa pa Bog da nas vidi.

  • Haha 5
Link to comment
21 minutes ago, ArleKino said:

Arsenal bi mogao imati (Gabriela) Jesusa i Darwina (Nuneza) u napadu iduće sezone.

 

Mada, mislim da je bolje da odradimo ovako:

 

produžimo ugovor Muhamedu, uzmemo Abrahama, odreknemo se Darwina i prihvatimo Jesusa pa Bog da nas vidi.

 

Mislim da ste se odrekli Darvina otkako je Džaka u klubu :D

 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...