Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

21 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Da ga nije ovaj gurnuo s leđa, Saka bi možda primio loptu i nastavio u kazan gde bismo imali 2 na 0 protiv golmana. Tako da čist penal.

 

Ne znam, po meni kad dodavanje ode do saigrača, nema smisla govoriti o tome kako je kontakt nešto omeo. U praksi se prednost uvek puštala kod potencijalnih penala, iako pravila to nisu dozvoljavala; glupo je da VAR to sad menja, osim u situacijama kad je baš očigledan faul.

 

Možda bi, da nije bilo kontakta, Saka uštopovao loptu, namignuo, i efektno je zakucao u rašlje. A možda ne bi. Nije VAR tu da daje penal za "možda".

 

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ne znam, po meni kad dodavanje ode do saigrača, nema smisla govoriti o tome kako je kontakt nešto omeo.

Ali bio je ofsajd u tom slucaju, pa se vratili na faul

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Ne znam, po meni kad dodavanje ode do saigrača, nema smisla govoriti o tome kako je kontakt nešto omeo. U praksi se prednost uvek puštala kod potencijalnih penala, iako pravila to nisu dozvoljavala; glupo je da VAR to sad menja, osim u situacijama kad je baš očigledan faul.

 

Možda bi, da nije bilo kontakta, Saka uštopovao loptu, namignuo, i efektno je zakucao u rašlje. A možda ne bi. Nije VAR tu da daje penal za "možda".

 

 

Mislim da je vrlo očigledno da je Sakino dodavanje direktno uzrokovano time što je bio gurnut, prosto mu je to ostalo kao jedino rešenje. Ne bi trebalo tim da se zakine za penal, samo zato što je igrač bio snalažljiv i pod faulom uspeo da doda nekom.

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, kipo said:

Ali bio je ofsajd u tom slucaju, pa se vratili na faul

 

A da nije bio ofsajd nego je Nketiah šutnuo preko gola, jel' bi opet vratili na faul?

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

A da nije bio ofsajd nego je Nketiah šutnuo preko gola, jel' bi opet vratili na faul?

 

Da je sudija vidio u real-timeu, svirao bi penal. Čisto sve, Saka ometen Tellesovim faulom.

 

Arteta nipošto ne smije biti zadovoljan igrom. Protiv Spursa bi ovo bilo glatkih 3-4 razlike za Sona i Kanea. To što je ovo najgori United unazad 30 godina ne znači da se može igrati onako bijedno nakon poklonjenog prvog gola.

 

United je pa-pa za Top 4, ostaju Spursi kao najozbiljniji rival. Valjda će Toney danas biti Ivan Bro, a ne Ivan Hoe i izbušiti Spurse.

  • +1 3
Link to comment

Previše je to pozitivne energije, biće granit sa nenijem da nas uveseljavaju.

 

Inače sa ovim dvojicom tantusa ako demo u top 4, Arteta je brat. Iako je sisao više puta nemoguće.

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Šta uradi Dennis jbt, ide sam s polovine terena samo golman ispred njega i okleva i na kraju i ne šutne uopšte. Ovo dugo nisam video, aj da je neka štoperčina nego špic.

Link to comment
18 minutes ago, Azdaja said:

Previše je to pozitivne energije, biće granit sa nenijem da nas uveseljavaju.

 

Inače sa ovim dvojicom tantusa ako demo u top 4, Arteta je brat. Iako je sisao više puta nemoguće.

 

 

Sa kakvim postovanjem su saigraci prilazili Dzaki na kraju. Vidi se da je pravi kapiten.

Edited by Milošica
  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...