Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

21 minutes ago, John Coltrane said:

Jebem li vam krvavu majku

096D8AD0-FC8C-464F-B951-28C70A20EB5D.jpeg

 

Gore je nesviranje povlacenja Elange. Mislim, mozda nije toliko uticalo na njegovo kretanje ali pravila jbg

Link to comment
9 minutes ago, kipo said:

Da li je moguce da je penal sviran zbog "remplovanja" o ledja a ne o rame?

Ja mislim po listu desne noge, ako je bilo kontakta

Link to comment

Sve to zbog "clear and obviuos error" klauzule u engleskom VAR-u. Da je sudija svirao faul nad Elangom, VAR ga ne bi ponistio. Da je sudija svirao penal kod ruke Cedrika, VAR ga ne bi ponistio. Sve ovo u stvari znaci da jedni drugima nece da se mesaju u posao. Osim da VAR izvlaci linije i kao glitch u football manageru, svaki pout kad sudija ode da pogleda ekran promeni odluku.

  • Hvala 1
Link to comment
38 minutes ago, Weenie Pooh said:

Minimalan kontakt, Saka uspešno odigrao loptom... ali džabe. Mora branič da se skloni od igrača, ne samo da mu ne zasmeta nego i da ga slučajno ne dotakne. Jer ako ovaj uspešno odigra, može da se ispostavi da je bio ofsajd u kom slučaju svaki kontakt retroaktivno postaje penal

 

Da ga nije ovaj gurnuo s leđa, Saka bi možda primio loptu i nastavio u kazan gde bismo imali 2 na 0 protiv golmana. Tako da čist penal.

Link to comment
12 minutes ago, kipo said:

 

Gore je nesviranje povlacenja Elange. Mislim, mozda nije toliko uticalo na njegovo kretanje ali pravila jbg


Ne vidim šta je na svetu očiglednije od ovog igranja rukom?!?? 

Link to comment

Ne ide, braćo sektaši, jebiga. Jedan od onih dana.

 

Ako je za neku utehu, primetan je napredak u odnosu na ono midweek blamiranje. Bolji napad, bolja odbrana, bolja sredina terena... dakle, klub se polako ali sigurno kreće stazama Dejvida Mojesa:

 

Image

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...