Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Njegov razvoj je super krenuo ali kad je Ole dove Tellesa, njega nije pslao na pozajmicu, pa je klinac bukvalno izgubio godinu, zakrzljao i ne znam kakav je sad u Noricu, gledao tek 2-3 utakmice.

 

Celsi i Arsenal opako krenuli.

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

I Luk Šo je proigrao posle par dobrih partija Telesa. Zdrava konkurencija, a ne truljenje u Čempionšip klubu.

Svejedno, Vilijams bez razloga nije igrao godinu. Pozajmica i to.

Link to comment

Jel neko glada, osim mene, smaranje na Etihadu?

 

Mahrez imao gol bez golmana na 16 metara i krenuo da dribla... :isuse:

 

Gojko uzdiše, kao da mu padaju svi tiketi sveta, valjda je igrao 0-2 gola u Londonu... :lolol:

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Jel neko glada, osim mene, smaranje na Etihadu?

 

Mahrez imao gol bez golmana na 16 metara i krenuo da dribla... :isuse:

 

Gojko uzdiše, kao da mu padaju svi tiketi sveta, valjda je igrao 0-2 gola u Londonu... :lolol:

jok brqate, gleda se survivor

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Njukasl 11-ti, sta su oni to pazarili osim Tripijea?

Par nekih ok igrača, ali milsim da su kupili i malo uticaja kod sudija... :fantom:

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Par nekih ok igrača, ali milsim da su kupili i malo uticaja kod sudija... :fantom:

A ima i toga znaci, ja sam ih gledao protiv Lestera, posle ihaha vremena, sasvim solidno izgledaju. Uocljivo je da grizu.

Link to comment
Just now, Lancia said:

A ima i toga znaci, ja sam ih gledao protiv Lestera, posle ihaha vremena, sasvim solidno izgledaju. Uocljivo je da grizu.

Da me ne razumeš pogrešno, na početku sezone su imali baš loše suđenje, bilo je par utakmica gde su zbog gluposti sudija gubili, sad je sasvim OK, ništa naročito u njihovu korist, samo pošteno...

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Da me ne razumeš pogrešno, na početku sezone su imali baš loše suđenje, bilo je par utakmica gde su zbog gluposti sudija gubili, sad je sasvim OK, ništa naročito u njihovu korist, samo pošteno...

Kakogod, ja sam navijao da ostanu u Premier ligi, kao i Everton.

Link to comment

Zar nije Tripije cak povrijedjen nekoliko utakmica? Osim njega Wood iz Brnlija (daje golove) i ovaj sto je veceras asistirao iz Liona. Stipse nisu dali 10M za Lingarda :fantom:

Link to comment
Just now, Lancia said:

Kakogod, ja sam navijao da ostanu u Premier ligi, kao i Everton.

Naravno, jebeš PL bez tih velikih timova...

 

Malo te podbadam na drugoligaškom topiku, ali ja bih baš voleo da se NF vrati... Tuga je da dvostruki evropski prvak igra drugu ligu...

 

Brighton izgleda izdržao prvih 45 minuta, zahvaljujući Mahrezu...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...