Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

15 minutes ago, dragance said:

 Samo, za tako nešto trebaju veliki novci, a to Glejzeri neće dati.

 

siroti Glejzeri, potrošili su samo 1,2 milijardi u poslednjih osam sezona, tričavih 160 miliona po sezoni :(

 

Link to comment
22 minutes ago, copkillah said:

 

siroti Glejzeri, potrošili su samo 1,2 milijardi u poslednjih osam sezona, tričavih 160 miliona po sezoni :(

 

Nije problem što ih je do sada koštalo, već što se to radilo totalno neplanski, pa treba dosta otpisati te investicije kao gubitke. 

Link to comment
9 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Da, i ja računam dve-tri sezone ako krenu odmah. 

 

Pare ne bi trebalo da su problem, MUFC generiše ogromne sume novca svake sezone, deo toga se redovno ulaže u tim... samo je pitanje kako i pod čijom kontrolom. Trenutni kadar im je pet-šest različitih menadžera dovodilo, od Fergusona (Phil Jones) preko Mojesa (Mata) i Van Gala (Shaw, Martial), do Murinja i ovih kasnijih.

 

Ne bi trebalo da je problem i ako budu morali da sačekaju do kraja ugovora da nepoželjni odu, kao Pogba ovog leta. Ima se, može se. Samo bi trebalo da istrpe te godine rekonstrukcije, umesto da najure i ETH čim bude krenula serija loših rezultata.

Rannik ce dovoditi igrace koje ETH bude trazio, sam je to najavio prije 2-3 dana - kako je besmisleno kupovati igrace ako ne znamo kako trener zeli da igra. Kazu da je ovaj uporan i tvrdoglav u svojim naumima, pa hajde da vidimo. Provlacila se prica da je klub (sa sve Fergijem kao) htio Poketina ali Svabo insistirao na ETH. Bice tu bar dvije god, pa ima nade da se taj prevrat moze odraditi. Iz kluba odlaze Pogba, Matic, Ronaldo, Kavani, Lingard, Mata. Uz trenerske kombinacije jos mogu ici Baji, Fil Dzons, Marsijal, Dalo, zasto ne i kapiten.. Ima 2-3 igraca iz podmlatka i sa pozajmica kojima malo fali (Mejbri, Garner, Tuanzebe, Williams) uz ovo sto ostane, to je tek 3-4 nova igraca od kojih su dva Lamptey i Deklan Rajs :sleep: 

  • +1 1
Link to comment
57 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ne znam koliko je realno integrisati dvocifreni broj novih igrača odjednom. I to ne tamo neke dece dovedene da se kale u rezervama, ideja je da najuriš 10+ seniora, mahom prvotimaca, i dovedeš... koga tačno?

 

Nisam nešto pratio glasine u poslednje vreme, nemam pojma koja se imena pominju u kontekstu MUFC. Neki mladi Ajaksovci, možda?

 

Nek igraju deca, nek se jebu materi, samo da dodje pismen trener koga će slušati u dovoljnoj meri da na terenu vidim neku promenu. Golim okom je i najvećem duduku jasno da ono što Rannik propagira i na čemu je insistirao ne postoji na terenu. Jbt 100 kornera bez gola, pa da su gadjali 7 čačkalica u 16m protivnika dali bi bar 1 gol iz 100 pokušaja!!!

  • +1 2
Link to comment

Lamptey bi vam legao ko budali šamar. Rice kao apgrejdovan Matić bi isto bio pun pogodak.

 

Ali to su samo dvojica, moraće temeljniji zahvat od toga.

Link to comment

Ma kakav Lampti, šta je on bolji od Brendona VIlijamsa? Koliko ima asistencija - dve? Šta on donosi osim engleskog pasoša?

 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, kipo said:

Pa za pocetak moze istrcati kontru, ima centarsut (i sut), opako je brz i moze igrati wing beka, sto npr u kombinaciji sa AWB iza znaci mnoogo.

 

Sve navedeno ima i Vilijams. Čekaj što bi duplirali po boku, valjda će Sančo igrati desno krilo? 

Link to comment
30 minutes ago, John Coltrane said:

 

Sve navedeno ima i Vilijams. Čekaj što bi duplirali po boku, valjda će Sančo igrati desno krilo? 

Treba brate neko ko moze da pretrci nekoga i posalje upotrebljiv centarsut. To od G Nevila nismo imali :D Rafael i Valensija eto :D :D 

Link to comment
46 minutes ago, John Coltrane said:

Ma kakav Lampti, šta je on bolji od Brendona VIlijamsa?

 

Eto koliko ti je kratko trajao revolucionarni zanos :cry: 

 

Koliko jutros si hteo da čupaš sve iz korena da bi revitalizovao klub, a sad odjednom "Ej, ma ne treba nam to pojačanje, dobar je mali Brendon, kida na pozajmici za poslednji tim na tabeli, nema veze što primaju 2 gola po utakmici."

 

Ne može se i radikalno i umereno u isto vreme :fantom:

Link to comment
30 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Eto koliko ti je kratko trajao revolucionarni zanos :cry: 

 

Koliko jutros si hteo da čupaš sve iz korena da bi revitalizovao klub, a sad odjednom "Ej, ma ne treba nam to pojačanje, dobar je mali Brendon, kida na pozajmici za poslednji tim na tabeli, nema veze što primaju 2 gola po utakmici."

 

Ne može se i radikalno i umereno u isto vreme :fantom:

 

Da "čupam iz korena" debile koji su pustili Vilijamsa, Garnera, Tuanzebea, Dialoa, na pozajmice :fantom:

Link to comment

Jel' zajebavaš ili stvarno vidiš nešto u tom Brandonu Vilijamsu? Kad god sam ga video u žutom, dečko se solidno blamirao. Ne deluje mi uopšte kao potencijal za ozbiljan fudbal, ali možda nešto propuštam.

 

 

Link to comment
34 minutes ago, Weenie Pooh said:

Jel' zajebavaš ili stvarno vidiš nešto u tom Brandonu Vilijamsu? Kad god sam ga video u žutom, dečko se solidno blamirao. Ne deluje mi uopšte kao potencijal za ozbiljan fudbal, ali možda nešto propuštam.

 

 


Vidim klinca od 21 godine sa dovoljno potencijala da bude u rotaciji od 17 igrača. Pre dve sezone je obavljao odličan posao menjajući leve bekove, a inače je desni bek primarno. Plus ovo što je napisao kipo. 
Ne znam o kakvom blamiranju pišeš ali sigurno negde ima klipova iz pominjane sezone. Problem su treneri koji se menjaju kao na pokretnoj traci i koji su glavna “kočnica” nečijeg napretka. Pogotovu kad je igrač u tom prelaznom periodu iz juniora u seniore. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...