Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Slušam Scholesov post-game, kaže "Has United staff never seen Thiago play before? :D He's been doing this for years and years. Coming to Anfield is all about stopping him, you've got to stop him! But there was never a plan to do that."

 

Kaže, da su u njegovo vreme došli da igraju protiv ovog LFC tima, Darren Fletcher bi igrao desno krilo da zatvori Robertsona, Ji-Sung Park levo protiv Trenta, a Runi bi pritiskao Tijaga.

 

E, da je baba imala krila...

Link to comment
4 hours ago, copkillah said:

Ni za vreme Fergusona na vrhuncu, razlika između dva kluba nikada nije bila ovolika. 

 

S tim da je Junajted osvajao titule, a Liverpul ima svega jednu.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

 

S tim da je Junajted osvajao titule, a Liverpul ima svega jednu.

 

tačno tako, osim što to nema nikakve veze sa onim o čemu ja pišem, doduše ima veze sa onim što sam skoro pisao da je ovaj tim bolji od skoro svih prethodnih šampiona PL :happy:

 

1 hour ago, kipo said:

Kako neko sinoc rece, posle dugo vremena najbolji tim Liverpula protiv najlosijeg tima Junajteda. Jednostavno je.

 

Čak je i Liverpul pod Hodžsonom pokazao neuporedivo više u derbiju nego ovi nesrećnici sinoć. I nije do tima već do sramotnog pristupa i bezmudosti igrača. 

 

Takođe je dobar momenat i da se prisetimo koliko je stručnjaka™ stavilo "najlošiji tim Junajteda) Utd ispred Liverpula ove sezone :lolol:

 

gvly6XX.png

  • +1 1
Link to comment

Zapravo jeste do tima. I do klupske filozofije. Kupuju se galaktikosi koji ne mogu i ne zele da budu tim (usled kojecega al ajd sad). Sa izuzetkom OGS neznalice, od Fergija niko nije htio da pravi tim. Mojzi nije dobio vrijeme, ostali govnari za svoje 2 sezone su gledali da uzmu trofej prije svega. Uzasna transfer politika. Kako nada umire poslednja, nadam se da ce Svabo sad preuzeti kormilo i dovesti igrace EtH, koji ce praviti tim sledecih 3 god.

Link to comment
Just now, MiddleClass said:

Kakav fejl Fergusona da izabere Mojesa umjesto Murinja. 

 

Posle je bilo kasno :fantom:

 

Murinjo je bio suviše inteligentan da bi došao u MU odmah posle Fergusona.

 

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

 

Murinjo je bio suviše inteligentan da bi došao u MU odmah posle Fergusona.

 

Kakav bi tek Liverpul bio da je dosao Murinjo umesto Klopa :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...