Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Steta sto Salah nije zavrsio ono za 3:2, lopta isla u gol, i cesala nekog igraca Sitija koji je promenio smer za 2 metra i celava budala ne svira korner, tragikomicno.

  • +1 1
Link to comment

Meni bas gostinsko sudjenje bilo, kako ono nije drugi zuti bio...

 

Salah i Mane umorni ali too klasa. Isto vazi za Brujnea. Foden pokidao u 1.pol, razneo. 

 

Realan rez na jraju, City ima nesto laksi raspored...

 

Celzi 3., predobar plasman

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

Čini mi se da je Tiago mogao da fasuje 2 žuta bez razmišljanja.

 

Mogao je, samo da mu je pokazao prvi, verovatno ne bi onako startovao par minuta kasnije.

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Mogao je, samo da mu je pokazao prvi, verovatno ne bi onako startovao par minuta kasnije.

 

Prvi beše onaj bodiček na Isusu na centru?

 

 

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

Prvi beše onaj bodiček na Isusu na centru?

 

Nisam siguran, čini mi se da je prvo počistio Rodrija u kontri (a onda očajnički pokazivao loptu jer je cenio da nije ni faul :D )

Link to comment

Treba im dodati i potencijalna polufinala LŠ, 27. aprila i 4. maja.

 

Kako to da nema termina za utakmicu Wolves-City, koje to obaveze ima Pep midweek desetog-jedanaestog maja? :unsure:

Link to comment

Odlična tekma, ćelavi inbr**d doprineo dosta, pustio da se igra, a opet nije preraslo u tuču, tako da bih mu dao 9,5 da nije usrao kod onog kornera koji nije video, što je zaista wtf momenat. Fabinjov start je na ivici crvenog, ali uzimajući kriterijum tokom cele tekme, mogu da progledam kroz prste i da kažem da je za nandžarasti karton. Alkantara nije dobio drugi žuti jer je sviran faul nad njim sekund pre nego što je napravio faul. Svaka čast svim akterima za ovu vrhunsku zabavu.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...