Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Ja bi mu dao crveni a volim ga ko brata. Inače zaslužena pobeda. Šteta što je Kresvel pokvario utisak onim šupačkim potezom. 

Link to comment
9 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ništa o tome ne piše u Pravilniku. Otkud ti to? Viđao sam mnoge golmane da to rade i nije sankcionisano.

 

https://www.theifab.com/laws/latest/the-penalty-kick/#introduction

https://www.thefa.com/football-rules-governance/lawsandrules/laws/football-11-11/law-14---the-penalty-kick

 

Quote

The defending goalkeeper must remain on the goal line, facing the kicker, between the goalposts, without touching the goalposts, crossbar or goal net, until the ball has been kicked.

 

 

Link to comment

@radisa da, guglao sam, video sam na nekom holandskom sajtu piše sudac ne sme dunuti da se puca penal dok se prečka ne smiri :D

 

Nisu spominjali žute kartone tho

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

@radisa da, guglao sam, video sam na nekom holandskom sajtu piše sudac ne sme dunuti da se puca penal dok se prečka ne smiri :D

 

Nisu spominjali žute kartone tho

Da, nisu spominjali, to sam ja utripovao... :)

Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

... s druge strane, u pitanju je bio Rišarlison pa... :naughty: 

 

A kad je Kristijano™ iz nemoći ovako šutirao malog Kertisa™, bio je čist crveni?

 

 

Link to comment
58 minutes ago, radisa said:

Da, nisu spominjali, to sam ja utripovao... :)

 

Mada ima smisla i taj žuti. Ako golman drma stative, sudija čeka da se smire, to čekanje može da utiče na izvođača. Zato bato žućko, pa ti drmaj slobodno.

 

Što bih voleo da se striktno poštuje ovih 6 sekundi. Ja nekad iz zajebancije krenem da brojim u zadnjih desetak minuta kad golman ekipe koja vodi ima loptu u rukama. To nikad ne ide ispod deset sekundi.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

A kad je Kristijano™ iz nemoći ovako šutirao malog Kertisa™, bio je čist crveni?

 

 

 

crveni kao vrata i jedno i drugo, nego nije civilizacijska šteta udariti Rišarlisona

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Weenie Pooh said:

 

A kad je Kristijano™ iz nemoći ovako šutirao malog Kertisa™, bio je čist crveni?

 

 

Pa trazio je..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...