Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

S obzirom da je bilo smetnji tokom prenosa na SK, Liverpul sam gledao na nekom strimu sa engleskim komentatorima i oni su jednoglasni ( dva komentatora + neki sudijski analitičar ) da je penal bio čist ko suza. 

Link to comment

Ne postoji penal za Liverpul koji ovaj Šruzberijevac neće komentarisati sa kmekom "krađa [emoji24]"...

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment

Ova sezona se nikada neće završiti i nikada nećemo dobiti potvrdu ko je novi menadžer i Pogba neće potpisati novi ugovor kao što Lingard neće otići i Rašford više nikada neće igrati u prvih 11 i Grinvuda više nikada nećemo videti

Link to comment
38 minutes ago, Lancia said:

@Weenie Pooh zaboravih da pitam, kako je igrao Jota?

 

Sve bolje. Vraća se u staru formu, inshallah, mada cenim da bi za Etihad optimalni izbor mogao da bude klasični trio Salah-Firmino-Mane.

 

S tim u vezi, sutrašnje naslovnice nekoliko engleskih tabloida donose ekskluzivne informacije da se Salahudin dogovorio sa klubom oko produženja ugovora, as-salamu alaykum wa-rahmatullahi wa-barakatuh i bog mu dao zdravlja i sve!

Edited by Weenie Pooh
  • +1 1
Link to comment

Sranje. Nadao sam se prodaji i kupovinom novog Salaha jer se samo prodajom starog Kutinja Salaha moze osvojiti titula + sta god

Link to comment

Sad gledam highlightse Liverpoola, ovo što je Foster radio pre penala (drmanje gola) je nedozvoljeno, i sudija je trebao da odloži izvođenje penala, dok se konstrukcija ne smiri i mislim da treba da da žuti karton golmanu...

 

Jedno od onih pravila, koja retko ko zna... :)

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, radisa said:

Sad gledam highlightse Liverpoola, ovo što je Foster radio pre penala (drmanje gola) je nedozvoljeno, i sudija je trebao da odloži izvođenje penala, dok se konstrukcija ne smiri i mislim da treba da da žuti karton golmanu...

 

Jedno od onih pravila, koja retko ko zna... :)

 

Ništa o tome ne piše u Pravilniku. Otkud ti to? Viđao sam mnoge golmane da to rade i nije sankcionisano.

 

https://www.theifab.com/laws/latest/the-penalty-kick/#introduction

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ništa o tome ne piše u Pravilniku. Otkud ti to? Viđao sam mnoge golmane da to rade i nije sankcionisano.

 

https://www.theifab.com/laws/latest/the-penalty-kick/#introduction

Gledao sam neki dan video sa 10 pravila koja niko ne zna... 9 od tih 10 sam znao, samo ovo nisam...

 

S obzirom da je 9 ostalih tacno, nisam sumnjao u deseto...

 

Ajde, provericu tokom dana....

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...