Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Ko ga je toliko izlomio, Jota u bliži ugao ili Firmino ispod dupeta?

 

Obojica. Promašiće utakmice repke, vraća se za nekoliko sedmica.

 

Arsenal vrlo dobar u prvih 45 minuta. Villa grozna, jedino ih još jedan imbecilan žuti karton Xhake može vratiti u utakmici. Gerrard bi mogao biti sjajan nasljednik legendarnog Seana Dychea u Burnleyu. Krljanje, dresovi, užas od igre.

Link to comment

Možda i najzrelija partija Arsenala ove sezone, obzirom na kontekst (utakmica protiv najboljeg tima na svijetu u srijedu naveče). 90 minuta ozbiljne kontrole utakmice usprkos sudiji koji je dopustio rotirajuće faulove na Saki. Uvijek se činilo da Arsenal ima bar dva igrača više kad je faza odbrane i šansu da se pravi višak kad se krene u tranziciju. Novopečeni brat Partey izdominirao, Ødegaard uobičajeno odličan u pletenju pasova™, Saka drugi najbolji RW lige ove sezone, i to samo zbog toga što mu je rival za to Salah. Leno loš na ispucavanjima, tu je Ramsdale ipak jači.

 

17.pobjeda, 54 boda, 9 od 12 u ovom skauzerskom pokeru (Hodgson, Rodgers, Klopp, Gerrard).

 

Kad smo kod Scouser Dychea, ne znam šta on tačno hoće da napravi od ove Ville. Ovo danas je bilo jadno i bijedno, nikakva igra prema naprijed i krljanje na kubik. 

Link to comment

Ja sam gledao neke 4-5 utakmice Vile od kad je Gerard dosao i pored godina gledanja utakmica, igranja managera i dalje ne mogu da provalim stil, taktiku ili sto bi rekli potpis trenera. Ono sto sam gledao je nabudzena skotska liga, gde je fizicka snaga sve i jurnjava bez cilja. Covek je proveo godine u Liverpulu, igrao pod mega strucnjacima svog zanata, proveo godinu ili dve u mladjim timovima Liverpula pod Klopom ali mi se cini da je najvise uzeo od Rodzersona i to sve ono sto ne valja. Cak i stil stajanja pored linije podseca na istog. Kad pomislis na Gerarda koji je grmeo na terenima pomislis da ce tu energiju da prenese i na trenerski posao a onda dobijas figuru u odelu koja 85. minuta stoji sa prekrstenim rukama, 2 minuta prica sa strucnim stabom a ostalo vreme tu i tamo da neku instrukciju.

  • +1 1
Link to comment

Arsenal 28 odigranih mečeva, 54 boda.

 

Man United 29, 50.

 

West Ham 29, 48.

 

Spurs 28, 48.

 

Recimo da je to taj neki kvartet u utrci za 4.mjestom. Wolvesi ipak zaostaju 8 bodova za Arsenalom i imaju već 30 odigranih utakmica.

 

Raspored (velikim slovima domaće utakmice):

 

Arsenal: Palace, BRIGHTON, Southampton, Chelsea, MAN U, West Ham, LEEDS, Newcastle, EVERTON + Spurs*

 

Man U: LEICESTER, Everton, NORWICH, Liverpool, Arsenal, BRENTFORD, Brighton, CHELSEA, Palace.

 

West Ham: Spurs, EVERTON, Brentford, BURNLEY, Chelsea, ARSENAL, Norwich, MAN C, Brighton.

 

Spurs: WEST HAM, NEWCASTLE, Aston Villa, BRIGHTON, Brentford, LEICESTER, Liverpool, BURNLEY, Norwich + ARSENAL*

 

 

Spursi imaju najpovoljniji raspored, a 6 utakmica se igra kod njih. West Ham čekaju još bar dvije utakmice u Ligi Evrope, možda i svih pet. Arsenal ima najteži raspored u koji ulazi i 6 gostovanja. Man U je ni tamo nit' 'vamo, realnost je da izgube kod Liverpoola, a sve ostalo je otvoreno.

 

 

* - još nije određen termin utakmice.

  • +1 1
Link to comment

Prođe ozloglašeni Čelsi u polufinale. Lukaku me asocira na Lukašenko, valjalo bi porazmisliti da li su dosadašnje sankcije prema Čelsiju dovoljne

Edited by Mindaugas Žukauskas
  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
12 minutes ago, ArleKino said:

Arsenal 28 odigranih mečeva, 54 boda.

 

Man United 29, 50.

 

West Ham 29, 48.

 

Spurs 28, 48.

 

Recimo da je to taj neki kvartet u utrci za 4.mjestom. Wolvesi ipak zaostaju 8 bodova za Arsenalom i imaju već 30 odigranih utakmica.

 

Raspored (velikim slovima domaće utakmice):

 

Arsenal: Palace, BRIGHTON, Southampton, Chelsea, MAN U, West Ham, LEEDS, Newcastle, EVERTON + Spurs*

 

Man U: LEICESTER, Everton, NORWICH, Liverpool, Arsenal, BRENTFORD, Brighton, CHELSEA, Palace.

 

West Ham: Spurs, EVERTON, Brentford, BURNLEY, Chelsea, ARSENAL, Norwich, MAN C, Brighton.

 

Spurs: WEST HAM, NEWCASTLE, Aston Villa, BRIGHTON, Brentford, LEICESTER, Liverpool, BURNLEY, Norwich + ARSENAL*

 

 

Spursi imaju najpovoljniji raspored, a 6 utakmica se igra kod njih. West Ham čekaju još bar dvije utakmice u Ligi Evrope, možda i svih pet. Arsenal ima najteži raspored u koji ulazi i 6 gostovanja. Man U je ni tamo nit' 'vamo, realnost je da izgube kod Liverpoola, a sve ostalo je otvoreno.

 

 

* - još nije određen termin utakmice.

 

Za WHU je bolja šansa za LŠ da osvoji ovogodišnju LE nego plasman među četiri u PL. Nije da jinxujem, ali sutra ne vidim ništa drugo od rutinske pobede Spursa, nakon onako teške utakmice u četvrtak u veče i fizičkog i psihičkog pražnjenja koje je usledilo. 

Link to comment
18 minutes ago, radisa said:

Jel gleda neko FC Sholak? Kakvi su? Vidim da je 1-1...

 

Korektni su, prete kad uzmognu. Siti je dosta rastrzan i prave neuobičajene greške. Povedoše iz konačno opravdanog penala.

 

Skautujem malo World Prowsea, deluje mi kao lek za sve Arsenalove probleme. On i (H)ajvan Toni na leto, i bog da nas vidi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...